ЗА ЧИ ПРОТИ? Одностатеві партнерства в Україні

Противники законопроєкту про цивільні партнерства говорять, що немає ЛГБТІК+ військових на фронті. Або, навпаки, говорять: «Їх би на фронт». Але за минулий рік саме серед ЛГБТІК+ військових було зроблено найбільше публічних камінг-аутів, сповіщує ГО Точка опори ЮА.

А деякі люди, прикриваючись «традиційними» цінностями, досі намагаються викривити поняття свободи і нав’язати своє бачення, а ще своїми висловлюваннями та діями зазіхають на свободу інших людей. На свободу бути собою, висловлювати свою думку, кохати та бути в стосунках зі своєю коханою людиною на законних підставах.

Тими ж «традиційними» цінностями ці люди маніпулюють, намагаючись спотворити розуміння законопроєкту про цивільні партнерства, вириваючи з контексту слова та додумуючи щось своє.

Завітайте на YouTube-канал «ДРАГЛІ» і подивіться відео, в якому класно проілюстрована уся дискусія навколо цивільних партнерств:

Це відео було створено у партнерстві з ГО «Точка опори ЮА» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Точка опори ЮА» і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією