Як ЛГБТК+ змінювали світову музику. Яке місце України на цій мапі?

Про це в крутезному відео говорить блогерка Туча на своєму YouTube-каналі, куди ми радимо вам завітати, передає Точка опори ЮА.

Про Україну там теж буде. Спойлер: небагато, бо Туча аутингом не займається. Диско, хаус, техно, поп, vogue…. Дізнайтеся, звідки насправді все те класне і трендове, що ми любимо і слухаємо зараз.

«Коли читаєш, як пісня Кеші була реакцією на самогубства серед підлітків геїв в США, або ж Леді Гага, яка співала про право бути собою, розумієш, що їхня підтримка це не просто музика, це те, що змінювало хід історії і дозволяло піднімати теми прав людей на більший рівень. І це в більш спокійні часи вестернів. Що тоді говорити про нас? На війні є різні люди, але права в них мають бути рівні, і за це ми маємо боротися❤️⚔️», – пише Туча на своїй Instagram-сторінці про це відео.


Відео створено у партнерстві з ГО «Точка Опори ЮА» в межах проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією