Як Арт Безрукавенко, родом з України, пройшов шлях до вірусної сенсації

Хто б міг подумати, що відео “Поцілуй або ляпас” матиме такий успіх?

Арт Безрукавенко – один із найновіших творців гей-контенту, який став популярним у всіх соціальних мережах.

Його вірусні інтерв’ю з людьми на вулиці зібрали мільйони переглядів в Інтернеті, і Безрукавенко швидко зробив собі ім’я в ЛГБТК+-спільноті.

Крім того, зірка навіть взяв інтерв’ю у багатьох популярних творців контенту для дорослих, від яких люди не можуть насититися.

Хоча зараз багато людей стежать і дивляться всі відео Безрукавенка, його успіх не прийшов до нього за одну ніч.

Народившись в Україні, інфлюенсер покинув країну у віці 17 років, щоб почати нове життя в США. Після кількох переїздів і виснажливої роботи в харчовій промисловості та сфері обслуговування клієнтів, Безрукавенко почав публікувати відео в Інтернеті.

Незабаром зірка став вірусною сенсацією і став більш комфортно почуватися зі своєю сексуальністю завдяки своїм відвертим відео.

“Я багато щипаю себе. Я безумовно вдячний і не сприймаю це як належне. Все, що я маю, може зникнути за один день. Ніколи не знаєш, що може статися. Для мене це мотивує працювати, тому що я знаю, звідки я прийшов. Важливо показати себе, особливо для людей, які мають нуль прав”, – розповідає Безрукавенко для PRIDE.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Art Bezrukavenko (@itsartbezrukavenko)


Оскільки його присутність у соціальних мережах продовжує зростати (у TikTok у нього вже майже мільйон підписників), зірка сподівається, що його відеоролики допоможуть йому вивести представництво ЛГБТК+ на більш масовий рівень.

“Для ЛГБТК+ аудиторії недостатньо розваг. Є багато речей, з якими можна погратися, і я не знаю, чому вони досі не мають таких шоу. Кінцева мета – виробляти якісніші відеоролики”.

Безрукавенко – лише один з багатьох ЛГБТК+-інфлюенсерів, чия популярність в інтернеті зростає. Оскільки сьогодні медіа споживаються переважно через соціальні мережі, він сподівається, що індустрія може розвиватися, щоб представляти всі типи людей.

“Нам дуже пощастило, що ми живемо в час, коли не залежимо від телебачення. Нам не треба залежати від мережі. Якщо ви робите хороший продукт, ви можете викласти його на свій канал на YouTube. Вам не потрібно думати про якогось старого білого чоловіка в корпорації, якому 70 років. Ви можете бути своїм власним телебаченням!”

Шанувальники можуть стежити за зіркою в TikTok тут. Щоб побачити більше пікантних моментів з Артом Безрукавенком, дивіться відео нижче.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар