«Я і не очікував іншого». Учасник Холостячки та фрідайвер Андрій Хветкевич зізнався, як рідні відреагували на його камінг-аут

Бізнесмен, фрідайвер світового класу (чемпіон України та США) та учасник другого сезону проєкту Холостячка Андрій Хветкевич поспілкувався з підписниками у Stories. Днями Андрій зробив камінг-аут і повідомив про заручини зі своїм партнером.

За словами Хветкевича, він довгий час керувався стереотипами й не був чесним перед собою. Тепер Андрій відкрито говорить про своє особисте життя. Наразі колишній учасник Холостячки та його партнер, який родом із Колумбії, перебувають у Римі.

З заручинами Андрія вже привітали MELOVIN, Злата Огнєвіч та інші учасники реаліті Холостячка, серед яких Макс Тарапата, Андрій Задворний, Роман Свечкоренко та інші.

В Instagram Stories Хветкевич відповів, як рідні відреагували на його камінг-аут. Мама та брат Андрія прийняли його вибір. «Мене люблять мама та брат, а я їх. Я і не очікував іншого. Мені шкода тих людей, які брешуть собі все життя. Мама здивувалась, це було несподіванкою. Вона сказала, що любить мене таким, яким я є», — зазначив спортсмен.

Хветкевич також запустив американську програму підтримки української ЛГБТ-спільноти та спільноти ЛГБТ-ЗСУ, які захищають Україну.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією