We are freedom: “КиївПрайд” і бренд Anoeses запустили проєкт на підтримку української ЛГБТ-спільноти

Громадська організація “КиївПрайд” та бренд Anoeses запустили соціальний проєкт #WEAREFREEDOM, покликаний привернути увагу до підтримки ЛГБТ-спільноти в Україні.

Про це Anoeses повідомив в інстаграмі.

У межах проєкту організатори взяли інтерв’ю в семи представників ЛГБТ-спільноти – блогерки, активіста, стиліста, дизайнерки, волонтера, музиканта та художниці-аніматорки. Герої та героїні матеріалів розповіли про свій досвід життя в Україні, цінності, погляди, волонтерську діяльність та підтримку України під час війни.

Також “КиївПрайд” і Anoeses створили колекцію кастомних аксесуарів зі шкіри спільно з художником Нікітою Гудзовським. До неї ввійшли портупея, корсет, чокер, маска й комплект білизни. 25% коштів, отриманих з продажу, передадуть на підтримку діяльності “КиївПрайду”.

Раніше ZMINA писала, що в лютому 2023 року Київський фонд “Ізоляція” та галерея Labirynt у Любліні запустили міжнародний проєкт “Once Upon a Queer”. Він присвячений квір-історії в Східній Європі, зокрема в Україні й Польщі, та поєднує сучасне візуальне мистецтво, перформанс і журналістику.

Нагадаємо, що в березні адміністрація івано-франківського спортзалу “Hazard Gym” розмістила табличку, на якій написано, що спортивний інвентар можна “не прибирати вагітним жінкам, а також особам з нетрадиційною сексуальною орієнтацією”.

У відповідь на це в громадській організації “КиївПрайд” наголосили, що текст на табличці містить гомофобну риторику, та зазначили, що аргумент “наш простір – наші правила” не працює, бо законодавство країни вище, ніж внутрішні розпорядки бізнесів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією