Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступила проти запровадження в Україні реєстрованих цивільних партнерств для одностатевих пар

Про це сповищує Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ” на своїй сторінці у Facebook.

За переконаннями очільників найбільших церков України, це загрожує інституту сім’ї та «ціннісним підвалинам» українського суспільства в цілому, його моральним і духовним засадам. Свою думку святі отці ґрунтують на всиновлені дітей одностатевими парами, чого згаданий законопроєкт 9103 НЕ передбачає.

Важко сперечатися з відвертою маячнею та переказами кремлівської пропаганди — а саме на цьому побудовані всі заяви українських церков із запереченням захисту конституційних прав їхніх власних ЛГБТК співгромадян. Українців вкотре лякають жахами життя розвинених країн Європи та Америки, які зараз прихистили мільйони біженців з нашої держави. Нам вкотре розповідають страшні та відверто брехливі казки про бездуховний Захід, в якому ЛГБТК розбещують дітей, хоча вже давно стало ясно, що найбільшим розбещувачем дітей у світі є католицька церква, яка загрузла в педофільських скандалах.

Навіть перед лицем прямої військової агресії Русского міра, українські церкви не в змозі позбавитися його гомофобної ідеології та дослухатися голосу розуму і совісті. Звинувачувати інших у власних гріхах, закликати до покаяння, але самим ні в чому не каятися, говорити про любов, водночас розпалюючи ворожнечу, брехати заради святої справи — всі характерні риси Русского міра наші церкви поділяють трохи більше, ніж повністю. Вони беззастережно солідаризуються з думкою своїх московських колег і суперечать позиції своїх західних одновірців — зокрема, папи Римского Франциска, який підтримав одностатеві реєстровані партнерства та почав непримиренну боротьбу із сексуальним насильством у власній церкві, на що його попередники просто заплющували очі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією