Враження українців про фільм “Уроки толерантності”

13 березня у кінотеатрах України завершився прокат фільму «Уроки толерантності». Історія про нього набула хорошого розголосу у ЗМІ, а на допрем’єрний показі у Києві на подію прийшло чимало зіркових представників, які підтримали режисерську команду. Серед них телеведучий Анатолій Анатоліч, шоувумен Діва Монро, продюсер Юрій Горбунов, акторка Олена Лавренюк та багато інших.

Команда фільму на офіційній сторінці у Facebook розповідає: «Попри всі провокації, фільм «Уроки толерантності» вийшов у прокаті й ми готові поділитися результатами! Стрічка пробула на великих екранах 4 тижні. Загальні касові збори склали 1 742 732 грн, а кількість проданих квитків сягнула 11 447. Дякуємо всім, хто відвідав кінотеатри й показав свою толерантність, хто підтримав українське кіно переглядом, ділився враженнями в мережі та рекомендував друзям! Вітаємо усю знімальну команду!».

Команда ком’юніті центру «Ти не один», а також частина відвідувачів та відвідувачок також ходили на прем’єру фільму. Громадська організація “Ти не один” зібрала декілька відгуків різних людей, які переглянули стрічку:

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар