Викладачка Франківського медичного коледжу назвала транслюдей хворими. «КиївПрайд» відповіли

Викладачка Івано-Франківського медичного фахового коледжу під час проведення пари з психології зробила трансфобну заяву.

Про інцидент повідомили у «КиївПрайд». Там опублікували відео від підписниці, на якому викладачка називає трансгендерність «трансвестизмом», а трансгендерних людей – «трансвеститами». Сам термін вона пояснила як «хворобливий потяг до переодягання в одяг протилежної статі».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от KYIVPRIDE 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🇺🇦 (@kyivpride)

Діагноз «транссексуалізм» прибрали з нової, 11-ї редакції Міжнародної класифікації хвороб ВООЗ, офіційно підтвердивши, що трансгендерність не є хворобою.

«Стверджувати зворотнє не педагогічно й не компетентно. Такий підхід у навчанні шкодить іміджу закладу й ставить під сумнів можливості випускників цього закладу бути неупередженими спеціалістами», – заявили в «КиївПрайд».

Також в організації нагадали, що гомофобні й трансфобні вислови є дискримінаційними й суперечать 161 статті Кримінального кодексу (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності й за іншими ознаками).

У «КиївПрайд» закликали ректорат Івано-Франківського медичного фахового коледжу провести виховну бесіду зі викладачкою, а також опиратися на сучасні наукові дані під час підготовки навчальної програми.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією