В інтерв’ю німецькому виданню Алан Бадоєв розповів про представників ЛГБТ-спільноти на фронті та пояснив, чим Україна відрізняється від РФ

Український режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв дав інтерв’ю німецькому виданню KALTBLUT Magazine.

Бадоєв пояснив, чим Україна відрізняється від Росії та нагадав, що сьогоднішня жорстока війна є боротьбою за свободу та за європейську Україну.

«Україна давно визначила свій європейський курс. По суті, сьогоднішня війна — це війна за свободу і за європейську Україну. З кожним роком моя країна змінюється, у ній вже давно набагато легше дихати, ніж у тій же росії. Українці звикли відстоювати свої права та висловлювати свої бажання вільно. Я вважаю, що Євроінтеграція не можлива без усіх її свобод. Неможливо бути Європою наполовину і це факт. Зокрема це стосується і ЛГБТ- спільноти. Багато хто в нашій країні досі жонглює цією темою, не розуміючи, що тут нема чого обговорювати. Тобі може подобатись чи ні те, що є різні люди, і вони по-різному люблять. Але кохання не потрібно оцінювати, і тим більше забороняти чи дозволяти. Воно просто є, як повітря, і я вірю, що кохання переможе, навіть тих політиків, які будують свою риторику на страхах, фобіях та неосвіченості, прикриваючись релігією чи традиціями. Усьому цьому немає місця у вільному прогресивному суспільстві. Усе це тінь російських маніпуляцій. І я вірю, що моя країна знайде свій вихід», — каже режисер.

Бадоєв також розповів про представників ЛГБТ-спільноти на фронті, які захищають рідну країну від російських окупантів.

«Так, вже відомо про багатьох військових дівчат та хлопців із ЛГБТ- спільноти, як на фронті, так і серед волонтерів. Я точно знаю, що їх у рази більше, просто багато хто це приховує. Ці молоді люди не просто захищають свою країну, вони захищають право бути тими, ким вони є усередині вільної України», — заявив він.

Український кліпмейкер прокоментував роботу з російськими артистами, і наголосив, що ця глава його життя назавжди завершена.

«Так, протягом двох десятиліть мої роботи займали топові місця хіт-парадів країн СНД та росії. Іноді перша десятка кліпів складалася повністю з моїх робіт. Так було, і це було частиною мого життя. Але війна не лишила мені вибору. Крім того, люди, росіяни, усі ті артисти, з якими я співпрацював, усі вони не залишили мені вибору. Я пережив спочатку шок, страх, а потім глибоке розчарування. Адже по суті люди, для яких я творив, виявилися безхребетними, переляканими, а іноді й брехливими. Коли до твоєї країни прилітають бомби, коли гинуть твої друзі, ти не можеш бути осторонь. Ти маєш бути на боці правди! Мій етап роботи з російськими артистами завершений, вони не варті моїх кліпів і тієї любові, без якої я не можу творити. Сьогодні переді мною більш глобальні цілі та завдання», — зазначив Бадоєв.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Alan Badoev (@alanbadoev)

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією