Укрзалізниця продала квиток у жіноче купе чоловіку. Пасажирок пересадили в інший вагон

Пасажиркам Укрзалізниці, які купили квитки в жіноче купе, довелося пересісти в інший вагон, тому що в ньому їхав чоловік. Перевізник обіцяє розібратися в ситуації.

Про це 11 липня розповіла ЛГБТ-активістка Марина Герц.

«Купили квитки у жіноче купе, доплатили гроші, а в нас тут є чоловік. І яке можливо урегулювання на вашу думку?» — написала вона у Facebook.

За словами Герц, працівниця компанії казала, що нібито, згідно з наказом, жіночими можуть бути «тільки перші три купе» у вагоні. Згодом вона повідомила, що провідниця перевела пасажирок до жіночого купе в інший вагон.

Реагуючи на допис, Укрзалізниця вибачилася та заявила, що вже фіксувала поодинокі випадки, коли квитки до жіночих купе помилково продавали чоловікам.

«Але пересадити мали б не вас, тут схоже на те, що бригада не до кінця розібралася», — написав перевізник у коментарях Герц, попросивши квиток, щоб розібратися в ситуації.

2 липня Укрзалізниця повідомила, що перші рейси пілотного проєкту потягів далекого сполучення з жіночими купе успішно здійснили повне коло за маршрутом. Тоді також заявили, що помилково кілька квитків придбали чоловіки, й запевнили, що аналізують зауваження пасажирів.

Знову обговорювати створення окремих купе для жінок в Україні почали в травні. Дівчина у Twitter розповіла, що мала їхати в купе разом із трьома чоловіками, однак хвилювалася через свою безпеку й тому перейшла до іншого. Багато користувачок соцмережі її підтримали та поділилися своїм досвідом.

Потім на сайті Кабміну зареєстрували петицію із закликом зробити в потягах Укрзалізниці щонайменше по одному окремому вагону для жінок і чоловіків, дорога яких займає понад шість годин. Вона зібрала необхідну кількість підписів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією