Український продюсер Роман Муха в ефірі телемарафону заявив, що Євробачення пропагує “ЛГБТ стиль”

Про це на своїх сторінках у соцмережах повідомляє КиївПрайд.

На прохання ведучих навести приклад пропаганди, пан Роман відповів: “Багато учасників Євробачення прагнули приховати свою чоловічу стать. Вони виходили на сцену (…) з прихованими первинними, вторинними ознаками”. Нам не зрозуміло, чому пану Роману хочеться, щоб на пісенному конкурсі були помітні геніталії учасників, адже саме це і є первинними статевими ознаками, але ми точно не за такі сімейні цінності 🙂

Разом з тим, ми в захваті від ведучих, які намагалися пояснити йому, чому така позиція може викликати здивування в сучасній Європі.

Аби підкріпити свої слова, пан Роман сказав, що наша країна живе “на задвірках Європи”, а також до чогось згадав військових. Ми засуджуємо такі маніпуляції і нагадуємо, що серед військових теж є представники і представниці ЛГБТІК+ спільноти.

Але і цього пану Роману було мало, тож вишенькою на торті він вирішив вжити слово “трансвестит”. Запрошуємо пана Романа ознайомитися з сучасною коректною термінологією, тим більше раз продюсер сам заявляє про свою прихильність до ЛГБТІК+ спільноти.

Якщо в пана Романа Україна – це задвірки, то для нас Україна – це центр Європи з багатовіковим європейським минулим. Усвідомлення різноманітності, повага до прав людини та розуміння того, що кожна людина має право на свою ідентичність, є ключовими аспектами розвитку сучасного суспільства. Європейські країни, зокрема, зробили великий шлях уперед, працюючи над створенням інклюзивних і справедливих суспільств, де гомофобія і будь-яка форма дискримінації належать минулому. росія натомість, як і зауважив один з ведучих, активно просуває ідею про “ЛГБТ пропаганду” та гомофобні упередження. Тому не дивно, що заява продюсера викликала запитання та роздуми про те, наскільки вона відповідає нашим цінностям.

Гомофобія та трансфобія ґрунтується на стереотипах, ворожнечі та незнанні. І нам пора викорінити в собі ці негативні характеристики. Чого і бажаємо пану Роману.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією