Українська колона на ЄвроПрайд в Солоніках

29 червня в Салоніках відбувся Європрайд @europride2024. Українська колона вийшла на марш, тримаючи в руках плакати серії «Because of Russia». Цим українки та українці вкотре нагадали світові, наскільки багато шкоди приносить країна-терористка, від якої страждають мільйони людей, включаючи ЛГБТК+ спільноту.

Про це у соцмережах сповіщує ХарківПрайд.

Українська драг-квін Хімера на головній сцені ЄвроПрайду нагадала публіці про те, що війна в Україні не завершилась та закликала надавати всю можливу підтримку нашій країні. Під час її виступу на екрані транслювалось слайд-шоу з фотографіями з нещодавніх прайд-подій в Україні.

На сцені крім Хімери також виступала переможниця третього сезону британського Drag Race Krystal Versace, а також учасниця від Іспанії на Євробаченні 2024 Nebulossa

Знімальна команда з українським режисером Юрою Двіжоном знімала один з випусків нового документального серіалу про українських драг та квір перформерів, героїнею якого стала Хімера.

Ми вдячні усім хто доєдналися до колони задля підсилення видимості України. Дякуємо представницям та представникам Європрайду за потужну підтримку!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар