У Луцьку діють шахраї погрожували побити військового, шантажували та викрали 10 тис. грн, виманивши його на побачення з хлопцем

Про це у соцмережах сповіщує ГО Військові ЛГБТ+.

Погрожували побити військового, шантажували та викрали 10 тис. грн, виманивши його на побачення з хлопцем. У Луцьку діють шахраї, що знайомляться в гей-додатках та погрожують. #Законопроєкт5488

Один із користувачів Twitter повідомив про ситуацію, що сталася з його другом, що служить в ЗСУ та належить до гей-спільноти. Нижче текст, опублікований ним:

«Доброго дня, хочу розповісти про ситуацію яка відбувається у місті Луцьк. Зараз там орудує компашка шахраїв-рекетирів (не знаю як це правильно назвати).

Цієї неділі 18 червня мій близький друг-гей, який проходить службу і проживає у місті Н, поїхав до Луцька. Там його запросив на каву хлопець, який починає спілкування як гей, і пропонує зустріч.

Під час прогулянки, до них підійшли ще 2 хлопця, взяли мого друга під руки та завели за будинок. Після чого його погрожували побити за те, що він гей, або він скидає їм на карту 10 тис грн.

Власне що він і зробив, так як він військовий і не хотів бути поміченим у бійках і тому подібне. Йому сказали, що роблять це не вперше і найкраще щоб він просто перекинув гроші.

Після всього він звертався до луцької організації Інсайт, і як виявилось це дійсно не перший випадок у цьому місті.

На даний момент є фото одного з них (той що знайомиться), та ПІБ іншого. (той кому пересилали гроші)».

На питання «чому не написали заяву», друг постраждалого написав у твіті:

В людини є причина цього не робити. Я не військовий. Яке пояснення мені надали:

«Я не можу вплутуватись в конфлікти, як військовий. Так як будь-який конфлікт буде розцінений моєю частиною, як причина мене «позбутись».

Ніяких імен і контактів я надавати не буду, з метою безпеки даної особи. І це величезний стрес.

Я не знаю, як хто, але я вже неодноразово бачив, коли схоже спускалось з рук, так як це «гомо***иіна» Тому так, є люди, яких не захищає закон».

Ми закликаємо українську владу негайно прийняти законопроєкт під номером 5488, що посилює кримінальну відповідальність за злочини на ґрунті нетерпимості за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, віросповідання, кольору шкіри, інвалідності тощо. Поки ЛГБТ+ військові разом з усіма захищають Україну від російської агресії, вони в той самий час мають боротися з українськими гомофобами. Люди, що захищають Україну, ніяк не захищені державою, за яку вони жертвують власним здоровʼям і життям.

Вже немає часу чекати. Вимагаємо прийняти 5488 просто зараз. Стаття 24 Конституції України закріпляє – громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками. У День Конституції України ми маємо випадки прямого порушення її засад. Це недопустимо для європейської держави, що планує бути частиною ЄС та НАТО.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією