У друк вийшов вітчизняний роман «За волею долі» про лесбійські стосунки

Про це у соцмережах сповіщує ГО “Ти не один”.

У березні цього року студентка НЮУ ім. Ярослава Мудрого Анастасія Джабер видала роман «За волею долі» про лесбійські стосунки.

За словами авторки, головна героїня Крістен — безстрашна 20 річна журналістка — заплуталась у смертельно небезпечних стосунках із холоднокровною 40-річною шефинею газети Валері. Між ними спалахує заборонена пристрасть, що може коштувати їм життя. Це історія про кохання, інтриги, детектив і жорсткий трилер, різниця у віці, гра у підкорення — все в одному пікантному флаконі.

“Я виявила, що в українській літературі практично не порушуються ЛГБТІК+-теми, особливо стосунки між жінками. Більшість вітчизняних ЛГБТІК+-романів зосереджені лише на чоловічих персонажах. Тому я вирішила ризикнути й заповнити цю прогалину, привернути увагу до цієї теми”, – пояснює Анастасія у інтерв’ю виданню “Кременчуцький ТелеграфЪ” від 14 березня 2024 р.

📍Книга має вікове обмеження +18, через наявністю жорстоких сцен насильства та еротичних моментів, про які попереджається на початку.

Як думаєш, коли в Україні ЛГБТІК+-спільнота зможе жити відкрито і без страху осуду? – Я вірю, що вже скоро. Якщо наше покоління почне виховувати толерантне суспільство і говорити відкрито про ці теми, то зміни настануть швидше.

Що б ти хотіла сказати ЛГБТІК-людям, які живуть в Україні? – Тримайтеся! Ви не самотні. Не дозволяйте нікому зламати вас чи змусити замовкнути. Будьте собою і пам’ятайте, що кохання заслуговує на щастя, незалежно від того, кого ви любите.

Де можна придбати книгу? Через особисті повідомлення у Instagram Анастасії (@inhistemptation).

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар