Столичний кінотеатр “Жовтень” обмалювали фарбою через майбутній показ фільму про ЛГБТ-людей

11 лютого невідомі обмалювали фарбою фасад столичного кінотеатру “Жовтень”, написавши на ньому гомофобні висловлювання. Також пофарбували сітілайти з афішею фільму про ЛГБТ-людей “Уроки толерантності”, показ якого заплановано на 14 та 18 лютого.

Про це працівники кінотеатру повідомили на його інстаграм-сторінці, сповіщує Zmina.

“Поки наша нація бореться за свою свободу, за свободу волевиявлення, демократію, за повагу до особистого вибору – деякі наші співгромадяни досі підтримують російські наративи, адже це там переслідують і забороняють представників ЛГБТ-спільноти”, – розповіли в “Жовтні”.

Так, невідомі пофарбували афіші фільму Аркадія Непиталюка “Уроки толерантності” та фасад будівлі за те, що незабаром там демонструватимуть українське кіно, у якому висміюється ставлення суспільства до ЛГБТ-тематики.

У коментарі виданню “Детектор медіа” пресслужба кінотеатру повідомила, що команда зберегла всі записи з камер спостереження і 12 лютого планує звертатися до поліції.

Фото: Кінотеатр “Жовтень”

“На публікацію в соцмережах поліція вже відреагувала і оглянула нанесені пошкодження”, – додали працівники кінотеатру.

14 лютого відбудеться показ комедійно-іронічної стрічки “Уроки толерантності” за участю сексологині. Перед показом відбудеться мінілекція на тему толерантності в українському суспільстві.

А 18 лютого на глядачів чекає спецпоказ фільму за участю творчої групи.

Квитки можна придбати на сайті.

Раніше ZMINA писала, що в основу фільму лягла п’єса Ігоря Білиця “Гей-парад”, яка вже декілька років успішно йде на українській театральній сцені.

За сюжетом пересічна українська родина, щоб дати раду фінансовій скруті, пристала на пропозицію стати учасниками програми з євроінтеграції “Уроки толерантності”. У фільмі покажуть, чи вдасться провінційній учительці, її безробітному чоловіку та дітям приборкати власні стереотипні погляди щодо людей з різною сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю.

Нагадаємо, що в червні минулого року кінотеатри “Жовтень” та КІNО42 отримали численні погрози на свою адресу через проведення з 22 до 28 червня першого в Україні ЛГБТКІА+-кінофестивалю Sunny Bunny. Тоді в соціальних мережах ширилися заклики вчинити напад та навіть спалити кінотеатри через таку програмну політику.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією