Скандал із MELOVIN отримав продовження: стендапери з “Біографії” відповіли на слова співака і попросили вибачення в ЛГБТК+

Стендапери із шоу “Біографія”, яких співак MELOVIN засудив за цькування ЛГБТК+ на шоу, попросили вибачення в артиста. Вони заявили, що виконавець міг самостійно скорегувати жарти, та запросили його пояснити “червоні лінії”, а не кидати мікрофон і йти.

На спільному з Бочаровим стрімі гумористи запропонували поговорити на цю тему публічно. Такий коментар зʼявився в Instagram.

Гумористи подякували зірці за те, що він погодився прийти на шоу і не побоявся жартів на свою адресу. У “Біографії” також пояснили, що давали співаку змогу назвати табуйовані теми, але він дозволив жартувати без обмежень.

“Вже на сцені MELOVIN побачив папку з жартами і міг прочитати якусь їхню частину. Якихось претензій чи застережень ми не почули. Ми просимо вибачення у всіх, кого зачепила ця ситуація. Ми розуміємо, що подібні жарти негативно впливають на ЛГБТ-спільноту. Мел, якщо тебе це зачепило під час зйомок, ти міг, використовуючи нашу платформу, пояснити нам, глядачам та іншим стендап-комікам, чому такі жарти є неприйнятними”, – звернулися до артиста гумористи.

MELOVIN пішов зі сцени зі скандалом. Джерело: OBOZREVATEL

У своє виправдання вони додали, що не є частиною ЛГБТК+ спільноти, тому “не відстрілюють”, які жарти можуть бути “поза червоною лінією”.

“Давайте налагоджувати діалог на цю тему. Ми не можемо слухати, коли один з учасників діалогу кидає мікрофон. Якщо ти готовий, давай зробимо стрім. Де буде публічне обговорення щодо стендапів та жартів на подібні теми”, – запропонували коміки.

Виправдання гумористів

Проте артист не прийняв пропозицію, пояснивши це тим, що учасники шоу “Біографія” – популісти, адже один з коміків під постом пролайкав гомофобні коментарі.

“Ви пишете цей пост, а водночас тут у коментарях один із ваших “гумористів” продовжує лайкати гомофобні висловлювання на мою адресу. Популісти. Успіхів”, – написав MELOVIN.

Відповідь MELOVIN

MELOVIN здійснив камінг-аут на музичному фестивалі Atlas Weekend в 2021 році. На сцені він поцілував хлопця, а потім дівчину.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією