Що цікавого виготовляє “Ґей Україна” для фронту і як нам можна допомогти.

Звітуємо по нашому збору і що цікавого вже виробляє “Ґей Україна” для потреб наших військових, за допомогою ДрукАрмії.

Нажаль, ми все ще не можемо викладати все, що вже виготовлено, але деякі вироби вже публікувалися на офіційних сторінках ДрукАрмії (посилання в кінці статті) і ми можемо вам це показати.

Окрім пластику, витрат на доставку та електроенергію, витрати йдуть і на різні дрібнички для контролю та обробки вже надрукованих виробів (на фото).

Саме зараз сидимо без світла, але зранку встигли надрукувати невеличку партію “цукеркових наборів”. Минулого тижня відправили кілька посилок з заряджувачами та “хвостиками”.

Усі хто задонатив на наш збір 500грн.+ може отримати цікавий сувенір! У кожному з цих значків закатаний шматочок форми вже “хорошого росіянина” і ці значки, вони як сніжинки – однакових немає!

Не забувайте вказувати свої дані у коментарях переказу, для зворотного зв’язку і отримання сувеніру. Якщо ви вже відправили і забули вказати, то напишіть нам про це на пошту – gaysuacom@gmail.com

Дякую всім, хто вже доєднався до нашої ініціативи, та підтримав нас своєю гривнею! Можливо серед наших читач*ів_ок є ті, хто також має можливість доєднатися до ДрукАрмії і друкувати самим? Якщо так але у вас є якісь питання, то напишіть нам на пошту.

Дублюємо тут реквізити за якими ви можете нам допомогти:
🫙 Банка Моно – https://send.monobank.ua/jar/4azCzEykBW
💳 4441111161385632
🌍 PayPal – vedmednyk@gmail.com

Ваше поширення цієї статті буде також дуже корисним! Як і взяти на себе частинку нашого збору, через “Дружні збори” Моно – https://send.monobank.ua/jar/4azCzEykBW

 

Всім дякую за підтримку, увагу і разом до перемоги! Слава Україні! Слей – Ґей Україні! 🏳️‍🌈🇺🇦

Сторінки ДрукАрмії:

https://t.me/drukarmy
https://x.com/drukarmy
https://instagram.com/drukarmyua/
https://tiktok.com/@druk.army
https://www.facebook.com/groups/drukarmy

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар