Сайт ГО «Військові ЛГБТІК+» розташовано на українському сервері та має український домен. Російська агентура знову вляпалася

Проросійські телеграм канали знову звинувачують сайт ГО «Військові ЛГБТ та наші союзники» у начебто російських корнях. Про це ГО сповищує у соцмережах.

Гомофобні проросійські телеграм-канали знову підіймають свій старий фейк про наш сайт, який ми спростували ще 3 роки тому у березні 2021. Спростування дивіться за посиланнями: Пост 1 (bit.ly/3pnlHzi) і Пост 2 (bit.ly/3O75RU7). Очільник ГО Віктор Пилипенко також дав повний коментар-спростування щодо цієї ситуації для 24 Каналу ще 8 березня 2021 року. Статтю можна прочитати за посиланням (bit.ly/3HNte0E).

Сайт ГО «Військові ЛГБТІК+» був створений у 2020 році за підтримки посольства США. Підтвердження цьому можна побачити в підвалі нашого сайту lgbtmilitary.org.ua. Те, що наш сайт нібито має російське походження – це давно заперечена російська брехня. Сайт розташовано на українському сервері, це можна перевірити за посиланням: whois.domaintools.com/lgbtmilitary.org.ua.

Один проросійський англомовний телеграмний-канал під красномовною назвою «Russians are based goy», що транслює російську пропаганду на західну аудиторію, стверджує (t.me/sillyziggers/1475), що ТОВ «Інтернет Інвест», який володіє українським доменом ua.imena, на якому розташований наш сайт, має власника Блоцького П.А., що ніби-то реєстрував «сепаратистський» сайт, видаючи це за чисту монету.

Вони аргументують це статтею від 2016 (!) року на сайті (bit.ly/42B8WQg), який на своїй головній сторінці називає владу Зеленського самопроголошеною, злочинною і бандитською (ще й має посилання на заборонені російські ВК і Однокласники). Сайт повен жовтушних замовних статей і має лише російську мову інтерфейсу. Насправді ж, власниця домену ua.imena та ТОВ «Інтернет Інвест» – Маслік Інна Миколаївна, це можна перевірити за посиланням: youcontrol.com.ua/catalog/company_details/41026129.

Ці всі маніпуляції відбуваються у звʼязку з тим, що підтримка ЛГБТ+ військових в Україні та світі збільшується, а міф про «неонацистську» Україну – руйнується на очах, що звичайно-таки не подобається російській агентурі. Організація українських ЛГБТ+ військових бореться з російською пропагандою про неонацистську Україну на Заході, і тому росіяни через свої підставні телеграм-канали знову поширюють давно спростований трирічний фейк. На кшталт, телеграм-помийки «Катарсис», у публікаціях якої часто зʼявляється їхній головний ідейний рупор гомофобії, Крістіан Ударов, відомий поїздками на росію (t.me/paralegals_ua/101), де брав участь у боксерських боях з росіянами, стрибаючи під оплески сепаратистів на прапорі так званої «днр».

Такими способами, російська пропаганда зомбує українську молодь, використовуючи мову ворожнечі до вразливих спільнот нашого суспільства як головний свій інструмент. Так вони хочуть створити картинку для Заходу, що Україна не є демократичною та цивілізованою державою аби послабити нашу міжнародну підтримку.

Цей пропагандистський прийом, який вони використовують, називається «ефект оселедця»: коли фейк легко спростовується, але «запах» від нього залишається і завдає шкоди. Таким чином, як у кращих традиціях російських псевдо-ЗМІ, ці телеграмні сміттярки дискредитують своїх же громадян.

Підсумовуючи хочемо нагадати, що українські ЛГБТ+ військові з 2014 року боронять нашу країну у російсько-українській війні та роблять це просто зараз, втрачають здоровʼя та гинуть за Україну, поки такі телеграмні посіпаки росії мають змогу займатися проросійською пропагандою в українському просторі. Просимо нашу аудиторію: слідкуйте за офіційними соцмережами ГО та завжди перевіряйте інформацію.

Слава Україні!
З повагою, ГО «Військові ЛГБТІК+»

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією