Результати дослідження групи “Рейтинг”: 37% українців підтримують легалізацію одностатевих шлюбів

У новому дослідженні соціологічної групи «Рейтинг» (однієї з провідних і найавторитетніших українських соціологічних служб) 42% опитуваних виступили проти легалізації одностатевих шлюбів в Україні, 37% — за, і ще 22% не визначилися зі своїм ставленням до цього питання, сповіщує у соцмережах Правозахисний ЛГБТ Центр “Наш світ”.

Ці дані підтверджують результати опитування громадської думки від Київського міжнародного інституту соціології, проведеного на замовлення Центру «Наш світ» на початку цього літа .

Згідно дослідження від КМІС, запровадження в Україні реєстрованих партнерств для одностатевих пар, загалом подібних до шлюбу, підтримали 28%, проти були 39%, а 26% це було байдуже. Цікаво, що опитування від групи «Рейтинг» продемонструвало суттєво більшу підтримку легалізації одностатевих сімейних союзів — причому, у формі навіть не цивільних партнерств, а саме повноцінних шлюбів, — а ось кількість їхніх супротивників в обох дослідженнях практично не відрізняється в межах статистичної похибки.

Таким чином, за результатами всіх опитувань громадської думки, проведених після початку повномасштабного російського вторгнення, українське суспільство ставиться до легалізації одностатевих союзів переважно толерантно — схвально або байдуже, — і це ставлення постійно покращується. За даними соціологічної групи «Рейтинг», кількість їхніх прихильників вже впритул наблизилася до кількості опонентів.

Повні результати дослідження: https://ratinggroup.ua/research/ukraine/soc_olog_chne_dosl_dzhennya_do_dnya_nezalezhno_uyavlennya_pro_patr_otizm_ta_maybutn_ukra_ni_16-20_se.html

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією