Республіканець з Міссурі пообіцяв спалити “порнографічні книги”, якщо його оберуть губернатором

Кандидат на посаду губернатора штату Міссурі заявив, що насправді він не спалював книжки у нещодавньому вірусному відео, але якщо його оберуть, то він спалить “порнографічні книжки… на галявині перед губернаторським особняком”, а не дозволить їх у школах.

Порно, щоб бути зрозумілим, не знаходиться в шкільних бібліотеках. Багато республіканців описують теми і книги з ЛГБТК+ тематикою як сексуально відверті, особливо книги, пов’язані з гендерною ідентичністю.

Білл Ейгел, який зараз є сенатором штату, претендує на номінацію від республіканців на посаду губернатора у 2024 році. На відео видно, як він та інший сенатор від Республіканської партії, Нік Шроер, підпалюють картонні коробки з вогнеметів на заході зі збору коштів для республіканців, що відбувся у п’ятницю в окрузі Сент-Чарльз у штаті Міссурі.

Відео широко поширювалося в соціальних мережах, що змусило декого звинуватити Айгеля у підпалі книг. Але він та інші республіканці заявили, що коробки були порожні.

“На відео я підношу вогнемет до картонних коробок, які представляють те, що я збираюся зробити з лівою політикою і корупцією RINO в болоті Джефф-Сіті”, – написав він у X, раніше Twitter, маючи на увазі Джефферсон-Сіті, столицю штату Міссурі. “Але давайте прояснимо: якщо ви принесете ці порнографічні книжки до шкіл Міссурі, щоб спробувати промити мізки нашим дітям, я їх теж спалю – на галявині перед губернаторським особняком”.

Айгель, сенатор штату з 2017 року, був автором законопроекту про заборону матеріалів про гендерну ідентичність або коррекцію статі в школах, але він не пройшов. На сайті своєї губернаторської кампанії він обіцяє “усунути засновані на ненависті ідеології, такі як критична расова теорія, проект “1619” та інші програми “пробудження” в державних школах”.

Він з ентузіазмом підтримав прийнятий цього року закон про заборону гендерно-підтверджуючого догляду за трансгендерними неповнолітніми та деякими дорослими, а також про заборону трансгендерним спортсменам брати участь у змаганнях під своєю гендерною ідентичністю.

Нинішній губернатор Міссурі, республіканець Майк Парсон, не може знову балотуватися у 2024 році через обмеження терміну перебування на посаді. Окрім Ейгеля, на посаду губернатора від республіканців претендують Джей Ешкрофт, нинішній держсекретар, і Майк Кіхо, який зараз обіймає посаду віце-губернатора. Єдиною демократкою, яка поки що оголосила про свою кандидатуру, є лідерка меншості в Палаті представників Крістал Куейд.

Куейд виступила із заявою, в якій засудила витівку Ейгела, повідомляє The Kansas City Starreports.

“Ідея Білла Ейгела та його екстремістських союзників у виборчій кампанії на посаду губернатора полягає у використанні вогнемета для спалення всього, з чим вони не згодні”, – сказала вона. “Спостерігати за тим, як законодавці використовують вогнемети для залякування незгодних з ними людей, – це разюче нагадування про те, як вони ставляться до своєї роботи, як до жарту, в той час як реальні люди страждають від їхньої жорстокості. Ми заслуговуємо на уряд, який працюватиме над вирішенням реальних проблем, а не робитиме політичні трюки”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією