Психологічна підтримка для рідних військових від ХарківПрайд та Жіночого об’єднання Сфера

Наближаючись до п’ятої річниці ХарківПрайду, ми думаємо про всі ресурси, які ми зібрали за ці роки: нашу експертизу, знання, досвід, контакти та системи підтримки. Цього року, у ці важкі часи, ми хочемо поділитися всім цим та підтримати родини наших військових, сповіщує ХарківПрайд у соцмережах.

Тому наша психологічна програма переорієнтовується на допомогу родинам військових: батькам, партнеркам/ партнерам, сестрам та братам, дітям старше 18 років. Наші фахівчині надаватимуть консультації для зменшення емоційного навантаження, навчатимуть самодопомоги та покажуть, як підтримати себе та своїх близьких на передовій. ХарківПрайд покриває всі витрати на цю програму.

Якщо у вас є рідні, які служать в армії, ми закликаємо взяти участь у програмі підтримки.

Переходьте за посиланням, щоб подати заявку: https://forms.gle/zgtxHwRpra3CGQR68

Ми надамо всю необхідну інформацію. Також заохочуємо ділитися цим посиланням, щоб кожна й кожен, кому потрібна підтримка, змогли її отримати.

Такі зміни стали необхідними для нас, адже підтримка ЗСУ є запорукою безпеки й процвітання України. Добробут та бойовий дух на фронті часто залежить від емоційного стану рідних у тилу. Сім’ї військових хвилюються, підтримують та піклуються про своїх близьких, які служать у Збройних Силах. А ми хочемо попіклуватися про них.

*Зауважимо, що у серпні та вересні ми призупиняємо прийом заявок на підтримку для спільноти, щоб зосередитися на цій новій ініціативі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією