Презентація результатів дослідження щодо сучасних тенденцій з використання презервативів в Україні

13 лютого 2024 року у Києві в просторі iHUB з нагоди Міжнародного дня презерватива Фундація АнтиСНІД-США в Україні (AHF Ukraine) запрошує журналістів, представників урядових структур та неурядових організацій, лікарів, студентів та лідерів думок на прес-конференцію та першу презентацію результатів дослідження щодо сучасних тенденцій з використання презервативів в Україні.

Захід з нагоди Міжнародного дня презерватива пройде у форматі прес-конференціїї з кава-брейком. Після презентації дослідження відбудеться публічна дискусія за участі представників сфери охорони здоров’я, медіа та інфлюєнсерів, дотичних до теми сексуальної освіти в Україні.

📍 Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 10, простір iHUB
📅 Дата: 13 лютого (вівторок)
🕑 Час та програма події:
13:30–14:00 Реєстрація учасників
14:00–15:00 Прес-конференція «Презентація результатів дослідження щодо сучасних тенденцій з використання презервативів в Україні».

Вхід за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/c5SRNtVRGiCjA27i6

В рамках заходу команда AHF Ukraine вперше презентує результати глобального дослідження щодо причин та барʼєрів, які є у різних вікових та соціально-демографічних групах щодо регулярного використання презервативів при сексуальних стосунках у всіх регіонах України.

Чекаємо на вас!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією