Праворадикал-гомофоб Сергій Бондар вже вкотре поширює російські фейки про ЛГБТ+ військових

Про це у соцмережах сповіщує ГО “Військові ЛГБТ+”.

Після того, як невгамовний гомофоб, член радикальної організації С14 Сергій Бондар змайстрував фейк «Маніфест Фроста», який без відома самого азовця Фроста представив від його імені, 19 липня у своєму каналі «Сєрьога матюкається» він поширив фейкове фото ніби-то постанови командира 47-ої бригади «Маґура» Олександра Сака з закликом карати військових, які матимуть одностатевий сексуальний контакт, а конкретно – «у разі активних взаємних дій сексуального характеру, військовослужбовцям, які потрапляють в розряд осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації загрожує воєнний трибунал».

Вже наступного дня, 20 липня, російські пропагандистські псевдо-ЗМІ рясніють заголовками статей:

До прикладу:

📌 Утренний Юг: «Главная причина провала контрнаступления ВСУ? П*д*расты парализуют целые бригады!» Полковник угрожает трибуналом военнослужащим с нетрадиционной ориентацией!

📌 Або телеграм-канал відомого російського пропутінського пропагандиста Бориса Рожина «Colonelcassad»:

Командир 47-й бригады ВСУ полковник Сак грозит подчиненным нетрадиционной ориентации трибуналом по законам военного времени в случае продолжения “активных действий сексуального характера с товарищами по службе”.

Людина, що належить до нашої спільноти та має 10-місячний досвід діловодства в 47 ОМБР підтверджує, що цей документ – фейк, адже:
1. підпис Олександра Сака зовсім інший
2. колонтитули документів 47 ОМБР завжди однакові. Документи підрозділу підписуються не фразою «командир 47-ї ОМБР», а «Командир військової частини А4699»
3. відсутня мокра печатка військової частини
4. в цілому документ оформлений з порушеннями правил військового діловодства, якого дотримуються у бригаді

🚫 Так само Центр протидії дезінформації 20 липня заявив, що цей документ є російським фейком:

Насправді такого документа не існує. Його фейковість Центру протидії дезінформації підтвердила голова НАДС Н. Алюшина. Також у «наказі» виявлена велика кількість помилок, які вказують на його підробку. Мета цієї ІПсО — дискредитувати Збройні сили України.

З вище викладеного можна зробити наступні висновки:

1⃣ Сергій Бондар грає на руку російській агентурі, заносячи в українській простір пропагандистські фейки і популяризуючи проросійську риторику серед українського населення, військових
2⃣ Бондар намагається дискредитувати очільника і всю 47 ОМБР, принижуючи ЛГБТ+ військових, виставляючи ЗСУ як неінклюзивну, дикунську структуру, пробуючи показати підрозділ як гомофобний, хоча з початку його створення він є інклюзивним для людей різних орієнтацій, віку чи статі. Як і прописано в Статутах ЗСУ.
3⃣ Бондар підриває євроатлантичний шлях України до ЄС та НАТО та виставляє перед обличчям західних партнерів українську армію як тоталітарну радянську установу, що ніби-то втручається в особисте життя військових і карає їх воєнним трибуналом.

🇪🇺 Особливо показовим це виглядає на фоні заяви депутатів Європарламенту, які підтримали ЛГБТ+ військових і закликали Зеленського прийняти партнерства; за словами євродепутатів – це прискорить наш шлях в ЄС та відірве нас від росії.

🛑 Ми закликаємо вас перевіряти фейки та слідкувати за інформаційною гігієною! Протистояти агентурі кремля.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією