ПрайдХаб зачиняється, але це не The End…

У Харкові закриває двері ПрайдХаб. Про це команда ПрайдХабу сповістила у Facebook.

4 роки наш громадський центр для ЛГБТ+ та дружніх до спільноти людей працював у Харкові. За цей час ми організували понад 1000 освітніх та розважальних подій. Наш простір був справжньою штаб-квартирою найпотужнішого волонтерства в Харкові. У хабі зросло не одне покоління активісток та активістів. Він був справжнім прихистком для креативних та сміливих людей.

Та, на жаль, війна внесла свої корективи. Перебуваючи під постійними обстрілами та не маючи змоги відвідувати приміщення ПрайдХабу, воно просто почало гнити та пліснявіти. Тож ми наважилися на закриття.

Ми хочемо подякувати усій нашій команді, нашій волонтерській спільноті та гостям за те що були з нами усі ці роки. А нашим донорам та партнерам — за те, що вірили в нас та підтримували.

Наразі ми зачиняємося, але ми хочемо вам нагадати, що, в першу чергу, ПрайдХаб — це величезна спільнота великих людей, а вже потім — той самий підвальчик на провулку Подільському.

Та і, насправді, ми не прощаємося, а лише кажемо вам “До нових зустрічей у нових форматах!”. Тож не поспішайте відписуватися, а слідкуйте за оновленнями, аби не проґавити наші події!

Також пропонуємо пригадати, як круто було у ПрайдХабі, тож запускаємо спеціальну наліпку у сторіз.

 

Щиро ваша, Велика команда ПрайдХабу!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією