Посольства Данії, Норвегії, Фінляндії та Швеції в Україні вивісили райдужні прапори

Про це у соцмережах сповіщує КиївПрайд.

Сьогодні над посольствами Данії, Норвегії, Фінляндії та Швеції в Україні майорять райдужні прапори. На честь Дня боротьби проти гомофобії, трансфобії та біфобії КиївПрайд та інші ЛГБТІК+ організації зустрілися у резиденції Надзвичайного та Повномочного Посла Королівства Данії в Україні із дипломатами та дипломатками скандинавських країн. Ми обговорили закон про цивільні партнерства, становище ЛГБТІК+ людей під час війни, нашу гуманітарну роботу і плани на цьогорічний Прайд-місяць.

🇪🇺 Представники та представниці посольств висловили свою підтримку українським ЛГБТІК+ військовим та їхнім родинам і надалі будуть працювати разом із нами над покращенням ситуації з правами людини в нашій країні.

🇩🇰 Посольство Данії разом з іншими підписало Спільну заяву: “17 травня та впродовж усього року ми зобов’язуємося працювати солідарно з урядом та організаціями громадянського суспільства з метою досягнення рівності та інклюзії для ЛГБТІК+ людей. Ніхто не мусить зазнавати дискримінації чи насильства у звязку з тим, хто вони є”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією