Посольства 15 країн підтримали ЛГБТ+ військових України!

Консульства Франції, Німеччини, Швеції, Канади, Нідерландів, Данії, Іспанії, Великобританії, Норвегії, Австралії, Нової Зеландії, Швейцарії, Австрії, Греції, ЄС та інші випустили спільну заяву до дня боротьби з гомофобією, в якій підтримали ЛГБТ+ військових, що захищають Україну на полі бою, сповіщує на своїй сторінці у Facebook ГО “Військові ЛГБТ+”.

«Ми визнаємо, що повномасштабне вторгнення росії та агресивна війна проти України серйозно впливають на ЛГБТКІ+ спільноту в Україні. Проте особи ЛГБТКІ+ роблять великий внесок у військові зусилля, а мужні солдати з ЛГБТКІ+ спільноти служать на передовій. Ми зворушені багатьма історіями ЛГБТКІ+ осіб, які служать в Збройних Силах України і говорять про сприйняття з боку однополчан. Але потрібно зробити ще більше, щоб захистити кожну людину від дискримінації.

Ми закликаємо уряд України забезпечити легальний шлях для державного визнання цивільних партнерств. Вкрай важливо, щоб партнери ЛГБТКІ+ солдатів, які отримали поранення або загинули під час бойових дій, мали право відвідувати лікарню, приймати рішення про медичне обслуговування чи поховання або отримувати державну компенсацію» – йдеться в заяві.

Саме ці країни, які шанують права ЛГБТ+ спільноти як базові, надають Україні найбільше допомоги у боротьбі з російською агресією, зокрема важку зброю.
Підтримка українською владою ЛГБТ+ спільноти – покращення демократичного іміджу держави перед західними союзниками.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією