Оля Полякова гучно захистила права представників ЛГБТ-спільноти

Українська співачка Оля Полякова вирішила присвятити новий допис місяцю ЛГБТ-прайду. Одна з найяскравіших зірок шоу-бізнесу підтримала представників ЛГБТ-спільноти, звернувшись до українців, які проти рівності прав.

Популярна українська артистка вирішила написати великий допис на своїй сторінці в Instagram на честь місяця ЛГБТ-прайду, але зробила це досить різко. Оля заявила про те, як зараз важливий штамп в паспорті, адже в іншому випадку немає юридичного підтвердження стосунків людей.

“Поки хтось переживає, що веселка перетворить їх на г*їв, людям доводиться оформлювати фіктивні шлюби з друзями. Бо тебе не пустять в реанімацію до коханої людини, не скажуть про полон чи поранення і взагалі пошлють до одного місця. Навіть на впізнання у морг тебе не пустять, бо юридично ти коханій людині — ніхто. У час війни рівні права особливо потрібні всім громадянам нашої країни. Немає печатки в паспорті — для держави ваших стосунків не існує”, — наголосила Оля Полякова.

До того ж, розповіла співачка і про законопроєкти, які стосуються ЛГБТ-спільноти.

“Зараз у нас “зависли” два законопроєкти — №5488 та №9103, які буквально дають дві прості речі. Перша — не можна бити людину, тому що вам не подобається, з ким він чи вона йде за руку. Друга — дозволяють оформити стосунки тим, хто хоче їх оформити. І поки їх не приймуть, будуть усі рівні, але дехто буде рівнішим”, — також додала співачка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Місяць ЛГБТ-прайду

Першого червня стартував місяць ЛГБТ-прайду, коли люди з нетрадиційною орієнтацією виступають за своє право жити в суспільстві. Представники ЛГБТ-спільноти влаштовують різні мітинги на підтримку своєї орієнтації. У Києві цього року 16 червня відбудеться Марш Рівності, який планують організувати в метро в умовах воєнного стану.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар