Низка українських ГО підписали заяву щодо угорської версії російського пропагандистського закону проти ЛГБТІК+

Про це на своїй сторінці у Fcebook сповіщує ГО «Точка Опори ЮА».

ГО «Точка Опори ЮА» разом із іншими українськими громадськими організаціями підписала заяву, в якій закликає країни-члени ЄС допомогти у позові Європейської комісії проти угорської версії російського пропагандистського закону проти ЛГБТІК+.

У чому суть?

Закон має на меті поширити в Європі деструктивну ідеологію, яку вже 10 років висуває Кремль. Починаючи з 2013 року, Кремль прийняв закон про боротьбу з пропагандою, разом із цим перетворив сексуальні та гендерні меншини на цапів-відбувайлів, звинувачуючи їх у всіх бідах суспільства.

У чому проблема?

Через цей наратив почалося плутання ЛГБТІК+ людей з педофілами. Згодом фашистські групи почали активно заохочували заманювати, катувати та вбивати ЛГБТІК+ осіб. Російські республіки на Кавказі, в Чечні та Дагестані з 2017 року систематично затримують, катують і вбивають представників сексуальних і гендерних меншин. Цей російський закон заклав основу для промивання мізків більшості російського суспільства.

Зокрема, через кілька днів після російського вторгнення в Україну колишній агент КДБ патріарх Кирило заявив, що «в усьому винні гей-паради». А сам Путін постійно стверджує, що Росія бореться проти «сатаністського Заходу», прямо пов’язуючи це з правами ЛГБТІК+.

Чому може стати гірше?

Зараз ми бачимо, як зародки цієї небезпечної ідеології впроваджуються в Європейському Союзі. У 2021 році уряд Віктора Орбана представив свій варіант закону про боротьбу з пропагандою. Відтоді Орбан так само плутає ЛГБТІК+ осіб із педофілами та використовує методичку Кремля для цензури сексуальних і гендерних меншин у країні.

Судовий процес, розпочатий Європейською комісією проти «закону про боротьбу з ЛГБТ-пропагандою», є шансом для Європейського Союзу та його держав-членів зупинити поширення кремлівської ідеології та гри всередині ЄС.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією