Не люблю ідіотів: Суханов підтримав ЛГБТ прайд в Україні, але йому пригадали Бога та почали відписуватися

Червень – традиційний місяць прайду в Україні та багатьох інших країнах світу. Ці 30 днів присвячені різноманітним активностям, акцій щодо рівності прав ЛГБТК+ спільноти. Вперше після 24 лютого в Києві планується проведення Маршу Рівності. Деякі знаменитості українського шоу-бізнесу публічно підтримали прайд місяць. Серед них – телеведучий Олексій Суханов.

Цілком очікувано, в коментарях чимало українців та шанувальників 50-річної телезірки висловили своє обурення з приводу відкритої позиції Суханова. Деякі навіть напряму запитали, чи належить Олексій до ЛГБТК+ спільноти. Інформатор-Україна розкаже, що відповів хейтерам телеведучий у своїх соцмережах.

Суханов вважає, що кожна людина має право на повагу до себе і своє гарантоване і гідне місце в рівноправному суспільстві. Олексій підтримав проведення прайд місяця. В коментарях його підтримав телеведучий Григорій Решетнік (багатодітний батько, одружений) та телепродюсер, зокрема шоу “Голос країни”, Володимир Завадюк (відкритий гей). Але багато користувачів соцмереж, наприклад, Віталій Тарасюк висловив обурення, при чому одразу перейшов.

“Як ти таку гидоту можеш підтримувати? Ти розумний чоловік. Принаймні я так вважав. Це гидота. Почитай в Біблії як Бог судився і судиться з такими людьми. Бог з початку світу створив жінку та чоловіка для цього. Щоб вони родили дітей і насолоджувались цим. А ти за цю гидоту стоїш?! Ти б краще кращими речами зайнявся. Ганьба тобі”, – написав він.

На що Суханов відповів Тарасюку (який, до речі, живе в Німеччині де взагалі дозволені одностатеві шлюби на законодавчому рівні): “А я сподіваюся, що дурні зрештою чи будуть соромиться писати подібну маячню, чи реально згадають про мізки і увімкнуть їх! Це, до речі, дуже корисно саме для таких, як Ви, аби припинити бути юрбою для своїх “пастухів”.

Перша публікація Суханова на тему ЛГБТ-прайду в Україні

 

Але негативних коментарів Суханов отримав настільки багато, що згодом опублікував другий пост на цю тематику. Він зазначив: не любить, коли у ліжку понад дві людини. Також Олексій зазначив, що в нього є з ким проводити час у спальні. Втім не зізнався: чи це стосунки, чи це роман. Як і не розсекретив стать людини.

“З чого ви взяли, що маю бажання вам звітувати? Хто ви такі? Ні, безумовно поважаю кожного з вас, але зневажаю “совок”, який у ваших головах. Не розумію інтересу і потягу пхатися туди, куди вас не запрошують. Чи ви, приходячи до крамниці, чи до лікаря, теж цікавитися: “А з ким вони сплять?”. Я нікому за своє життя не звітував, про своє інтимне, крім тих, з ким жив протягом своїх 50-ти. І, нарешті, моє улюблене: подобається, що ви, як і я слабкі до вінтажу, бо за останній час у мене якось загубилося відчуття, що мої 50-річні причиндали і їхня функціональність можуть так сильно вас цікавити”, – пожартував Суханов.

Телеведучий побажав кожному зосередитися на своєму особистому житті. А всім гомофобів попросив відписатися від нього.

“Бо зрозумійте мене правильно – не люблю ідіотів і жити дурними, псевдоморальними, вузьколобими тезами сумнівних “вчителів” від церкви і влади”, – підсумував Олексій.

В коментарях під цією публікацією багато хто заявив – відписується від Суханова. Водночас телеведучий отримав потужну підтримку від користувачів соцмереж. Зазначимо, особисте життя Олексія вже тривалий час – загадка для багатьох. З 2000 по 2013 роки Суханов був одружений з Ольгою Каменчук. Вона доктор психологічних наук, професор Інституту політичного аналізу та Школи комунікацій Північно-західного університету (Northwestern University), США. Займається дослідженнями у сфері політичної психології, громадської думки та міжнародної безпеки. Живе у Чикаго. Дітей в колишнього подружжя не має.

Олексій Суханов з колишньою дружиною. Фото: Viva

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар