«Не бачу сенсу кудись тікати». Модель і полденсер став військовим медиком, щоб захищати Україну

Українець Іван Гонзик, у минулому візажист, модель та полденсер, став військовим медиком, щоб захищати Україну.

Гонзик розповів як за день до початку повномасштабної війни підписав контракт у теробороні. Про те, як полдсенсер та візажист одягнув на себе обмундирування і взяв у руки зброю, він розповів Vogue.

«На жаль, пандемія внесла свої корективи в моє життя — певний час салони краси взагалі не працювали, і я мав повернутися до медицини, щоб забезпечувати себе. Тому 23 лютого я був у військкоматі – ми ж розуміли, що війна буде. Я хотів піти військовим лікарем у госпіталь, але через бюрократичні нюанси не склалося, і я пішов у ТрО, підписав контракт, а 24 просто запакував речі і прийшов до штабу. Зараз я заступник начальника медичної частини», – розповів він.

26-річний Гонзик розповів, що для нього це вже друга війна. Після випуску з медичного коледжу в Генічеську у 2015 році він підписав контракт із ЗСУ та рік відслужив військовим лікарем у зоні АТО біля Бахмута. Після закінчення контракту він переїхав до Києва і працював у моделінгу, а також займався pole dance.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ivan_7 (@honzykivan7)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ivan_7 (@honzykivan7)

Він зізнається, що багато кому важко позбутися стереотипів, пов’язаних з його минулими професіями.

«Кілька днів тому я зробив колаж і виклав його в Instagram. На ньому — два мої фото, наче з різних життів. На фото ліворуч я в артистичному образі, на підборах, там видно, що я захоплююсь pole dance. А праворуч – я у військовій формі. Скажу відверто, не думав, що фото викличе справжній вибух в Instagram, але тисячі людей розшерили. Я тепер вже думаю: чи правильно вчинив? Бо багато хто дорікає, що я зробив це для піару, щоб привернути увагу. Але це не так. Я просто зіставив 2 кардинально різні образи, в яких я гармонійно почуваюся. Коли хтось у соцмережах пише: „Армія зробила з тебе мужика“, мені безглуздо стає. Гей, люди, мені комфортно і так, і так! На фото і праворуч, і ліворуч – це я!», – каже Гонзик.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ivan_7 (@honzykivan7)

Він також підкреслює, що мав можливість виїхати з країни, але вирішив залишитися в Україні:

«Я військовий у запасі — зрозуміло, що насамперед саме нас мобілізують. Так, можливість виїхати з країни в перші дні була, багато хто запрошував, та й ніхто особливо чоловіків не тримав у перші дні війни. Але я не бачу в цьому сенс — кудись бігти. Тут від мене буде більше користі — тому я залишаюся», — зазначає Гонзик.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією