Національний ЛГБТІ-консорціум став частиною експертної групи при омбудсмані з рівних прав та протидії дискримінації

Про це Косорцікм сповіщує на своїй сторінці у Facebook.

Що це означає? Держава Україна рішуче націлена на підтримку ЛГБТІ-спільнот. Для цього вона залучила провідних експертів у сфері, зокрема нас, та KyivPride (Lenny Emson). Ця група допоможе офісові омбудсмана Дмитро Лубінець сформувати політичну та правову позицію про громадянську рівність для ЛГБТІ, а це своєю чергою потрібно, щоби якнайшвидше розробити та впровадити необхідне ЛГБТІ-законодавство.

Що відбувається зараз? Ми вже надали шорт-лист з п’яти пунктів, що потребують уваги:
🔹 Реєстровані цивільні партнерства
🔸 Відповідальність за злочини, мотивовані ненавистю, зокрема гомофобією та трансфобією
🔹 Заборона дискримінації на підставах СОҐІ
🔸 Зняття з розгляду усіх гомофобних законопроєктів (варто зазначити, що всі вони були внесені на розгляд Ради до повномасштабного вторгнення)
🔹 Ефективна робота поліції стосовно злочинів, мотивованих ненавистю до ЛГБТІ

Не завадить також вкотре підкреслити, що гомофобія є питомою ознакою «російського світу», і ми як держава з філософією гомофобії рішучо та дуже швидко пориваємо. По кожному з цих пунктів Омбудсману є що сказати, а експертна рада тут — у допомогу інституції Уповноваженого. Робота в експертній раді — не є роботою у звичному сенсі, тому що не оплачується. Це для нас громадянський обов’язок і можливість поділитися експертизою», — Святослав Шеремет, координатор з політики та законодавства Національного ЛГБТІ-консорціуму #LGBTI_PRO

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією