На концерт MELOVIN у Києві прийшла група гомофобів з акцією проти ЛГБТ+ в Україні

Про це КиївПрайд сповіщує на своїй сторінці.

Учора ввечері, 18 грудня, близько 10 молодиків, здебільшого підліткового віку, у масках та балаклавах, прийшли під стіни концертної площадки Bel Etage з плакатом «ЛГБТ руйнує сім‘ю». Впродовж двадцяти хвилин один із молодиків закликав відвідувачів покаятися та усвідомити, що відвідуючи концерт ЛГБТ+ зірки «вони роблять акт руйнування нації». Також він говорив «ви маєте відмовитися під підтримки ЛГБТ ідеології», висловлював іншу гомофобну риторику.

У цей момент на локації знаходився представник ГО «КиївПрайд», який буквально 5 (пʼять) разів просив охорону площадки відреагувати на групу і убезпечити відвідувачів_ок від потенційних фізичних нападів, на що охоронна служба відповідала, що не може заборонити мирний протест (тим часом подібні акції заборонені під час воєнного стану). Наші доводи, що такий «мирний» протест може завершитися побиттям людей чи застосуванням гомофобами перцевого газу, охорона проігнорувала.

Через 15 хв прибула поліція і у досить лояльній формі спілкувалася з одним із представників гомофобної групи. Вважаємо, що наші правоохоронці повинні мати чітку позицію у подібних випадках: відкриту агресивну гомофобію проти громадян не можна толерувати. Її треба зупиняти тут і зараз, на місці.

Ми хотіли б нагадати, що гомофобія – це росія. Меловін під час концерту збирав кошти на ЗСУ і з 24 лютого активно разом з його командою допомагає армії та постраждалим сотнями тисяч гривень від російської агресії. Впевнені, усі відвідувачі_ки концерту задонатили сотні і тисячі гривень на ЗСУ. Гості на концерті співали гімн України, скандували патріотичні гасла, кричали «гомофобія – росія», бо вони є такими самими повноправними українцями та українками. Навіщо виступати проти своїх же співгромадян_ок, які нікого не чіпають?

Виступи проти мирних ЛГБТ+ громадян та союзників зараз є грою на російську пропаганду і розхитуванням українського суспільства, яке має бути об’єднаним як ніколи. Агресивно виступаючи проти ЛГБТ+ ви виступаєте також і проти ЛГБТ+ військових, які на рівні зі всіма забезпечують наше майбутнє у мирному Києві. Закликаємо гомофобів перестати тягати аргументи російської гомофобної пропаганди в український простір. Україна – вільна європейська країна, де є місце усім, окрім росіян, звичайно. Якщо ви хочете заборонити ЛГБТ+ в Україні, то ви хочете побудувати росію тут.

Цього не має бути в нашій країні.

Слава Україні!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією