Монро: Серйозних стосунків мені не вдалося збудувати. Якщо відчуваю, що це виключно запит на секс, – до побачення

Українська блогерка Монро зізналася, що їй проблематично влаштувати особисте життя. Про це вона розповіла в інтерв’ю, яке 3 березня опублікували на YouTube-каналі “ебаут”.

“Скажи: чи були в тебе проблеми з побудовою романтичних стосунків, зважаючи на публічність і трансгендерність?” – запитала в Монро ведуча.

“Так, були. Серйозних стосунків мені не вдалося побудувати. І я розумію, що з кожним роком це, з одного боку, легше, тому що про мене вже все відомо. Зараз якщо я відчуваю, що це виключно запит на секс, – до побачення. Ну скільки можна? Ну реально? Уже всі на…балися”, – відповіла вона.

За словами Монро, їй хочеться відкритих стосунків.

“Якщо раніше я погоджувалася на відносини – ну такі, завуальовані, щоб ніхто не дізнався, то зараз – ні. Реально – досить. Ну це так принизливо. Типу ти недостойна. Ну це фу… Хоча раніше погоджувалася, – зазначила вона. – Досить погоджуватися на якісь веселі по…бушки, коли тебе завозять додому о третій ночі, приїжджають за тобою на броньованій машині, умовно. Або таксі присилають. Ну це фу. Хочеться ж фотку зробити, хоча б із потилицею”.


КОНТЕКСТ

Монро народилася у Києві 1978 року. 1999 року вона заявила, що є транс*персоной. За словами знаменитості, після цієї заяви вона не стала змінювати паспорт – там зазначено, що вона є чоловіком.

Кар’єру в шоу-бізнесі діва Монро починала як ведуча. 2001 року створила колектив, до якого увійшли драг артисти, під назвою “Фабрика зірок”. 2016-го артистка презентувала дебютну книжку “Добре, що я не баба”, а 2017-го записала кліп на однойменну пісню. Зараз Монро розвиває свій YouTube-канал. У вересні 2023 року вона заявила, що стала студенткою магістратури Київського інституту сучасної психології та психотерапії.

У лютому 2024 року Монро розповіла, що змінила прізвище в паспорті й перебуває у процесі транзішена. За словами блогерки, після початку повномасштабної війни вона також пройшла військово-лікарську комісію (ВЛК) після відвідин територіального центру комплектування (ТЦК). Блогерка також розповіла, що зараз не перебуває у стосунках, але відкрита для них. Вона додала, що їй подобаються чоловіки із почуттям гумору.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар