Монро порівняла Скрипку з Путіним після фрази, що фемінізм і ЛГБТ “заважають людству розпліднюватися”

Відомий український музикант Олег Скрипка днями потрапив у гучний скандал через свої сексистські та гомофобні заяви. На думку фронтмена гурту “Воплі Відоплясова”, фемінізм та ЛГБТ-спільнота – це ознаки “нездорового” українського суспільства, які негативно впливають на зростання популяції людей нарівні з війною та епідемією.

У суспільстві заяви артиста зустріли із хейтом. Не втрималася від коментарів і травесті-діва Монро, яка виступає за захист прав не лише представників ЛГБТ-спільноти, а й жінок. У своєму Telegram-каналі шоувумен поставила Скрипку на місце.

Так, в інтерв’ю Наталії Влащенко, яка, до речі, була генеральною продюсерклю телеканалу кума Путіна, колаборанта Віктора Медведчука ZIK, Скрипка видав: “У людства є два механізми: один механізм, щоб розмножуватися, а інший – щоб зупинити популяцію. На жаль, є такі страшні інструменти, як війна, щоб зупинити популяцію людей, тобто глобально війна для того, щоб нас було менше. Є хвороби, епідемії і таке інше. Є фемінізм, щоб зупинити, і є оці ЛГБТ”.

Після цього співак одразу ж додав, що не проти ні феміністок, ні ЛГБТ-представників, проте вважає, що у “здоровому суспільстві” їх бути не повинно.

“Тобто я не проти феміністок і не проти ЛГБТ-історій. Але я за здорове суспільство, за те, щоб Україна розвивалася і процвітала. А для цього має бути основа – це здорове суспільство. Як у хасидів, як в українців. Справжніх. У моєму колі у мене четверо дітей – це мінімум, і українці повинні не відставати від хасидів… А якщо ти хочеш мати чотирьох дітей, у такій родині фемінізм зупиняє популяцію, бо немає поваги одне до одного. Якщо ми обожнюємо жінок, а жінка, якщо вона поводиться як верхня, це БДСМ. Це не сім’я”, – випалив артист.

Монро ж підбирати промовистих висловів не стала. Оприлюднивши скандальний фрагмент з інтерв’ю, вона назвала Скрипку тим словом, яким зазвичай в Україні називають президента-терориста Володимира Путіна. Як відомо, диктатор також дотримується позиції, що у суспільстві не має бути представників ЛГБТ, а “пропаганда гомосексуалізму” заборонена в РФ на законному рівні.

“Олег Скрипка, ви – х*йло”, – написала Монро.

Її, до речі, підтримали й інші інтернет-користувачі, які в коментарях спробували донести музикантові, чому його погляди збігаються із “цінностями” росії.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією