Міжнародний день боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією

Сьогодні ми говоритимемо про нетерпимість. Звісно ж це стосується людей, котрі мирно співіснують з нами, нічим нам не загрожують, а часто навіть виступають в авангарді позитивних змін та захисту нашого суверенітету, миру та спокою. Єдина їх відмінність – вони можуть дещо інакше кохати, аніж жорстко прописано у суспільних стереотипах.

Проблема гомофобії властива примітивним суспільствам, що ментально живуть у середньовіччі. І так вийшло, що наразі ми виборюємо вільне майбутнє для України, позбавлене русскомірних скрєп, основою яких є жорстка нетерпимість. Ми воюємо за вільну країну, в якій не буде місця гомофобії, трансфобії чи біфобії.

На передовій зараз знаходиться багато ЛГБТ-військових, і вони заслуговують на таку саму шану?, як і всі інші українські воїни. Вони борються за кожного з нас, рівно як і за своє право вільно жити та кохати у вільній та прогресивній країні. І тому їх дискримінація як зараз, так і в майбутні післявоєнні часи є недопустимою.

На жаль, у зв’язку з ситуацією воєнного стану ми не можемо відзначити цей день певним публічним заходом, таким як прайд, флешмоб чи публічна презентація. Але пам’ятаймо і візуалізуймо, за що ми боремось, і як ми бажаємо жити у майбутньому. І все буде – вільна, незалежна, прогресивна і толерантна Україна! ???️‍???

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією