Міша Колінз підтримав ЛГБТ-спільноту України

Про це на своїй сторінці сповіщує ГО Інсайт.

Кілька тижнів тому до нас в хаб приїжджав Міша Коллінз.

Під час свого візиту в Україну Міша підтримав нашу гуманітарну роботу по допомозі ЛГБТ-спільноті та жінкам із вразливих категорій, тим, хто залишаються без уваги міжнародних гуманітарних місій.

Ми розповіли про те, як починали ще у 2014му, створивши наш перший Шелтер для ЛГБТ-людей що рятувалися від російської агресії та окупації з Донбасу та Криму.

Про те, як 24-го прокинулися і зрозуміли, що можемо покладатися лише на себе, але це нас не зупинило.

Про те, як з нуля створили унікальну систему гуманітарної допомоги постраждалим та про те, як самі втратили майже все.

Але найголовніше – те, що ми не здались і не зупинились, ми розвиваємось, знаходимо ресурси навіть там, де це здається неможливим й продовжуємо виборювати права для спільноти та забезпечувати ЛГБТ-людей необхідною допомогою: гуманітарною, юридичною, психологічною.

Чому нам важлива підтримка таких людей, як Міша Коллінз, чи Анджеліна Джолі?

Тому що їм не байдуже, вони реально хочуть допомагати і наше завдання – зробите все можливе, аби ця допомога була ефективною.

Разом з @legacyofwarfoundation , Мішею Коллінзом та Марш Жінок @marshzhinok ми забезпечуємо ЛГБТ-людей та жінок речами першої необхідності. Так, ресурсів постійно не вистачає, але в нас є чудова команда волонтерок та волонтерів, для яких немає слова «неможливо».

Дякуємо за підтримку нашим партнерам, без вас нам було би набагато важче!

Міша Коллінз — американський актор і режисер. Зіграв у фільмах Стоунхендж. Апокаліпсис, Карла, Перерване життя, у телесеріалах Швидка допомога, Усі жінки — відьми. Найбільш відомий роллю ангела Кастіеля в т/с Надприродне.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією