Марш Рівності KyivPride цього року пройде в Ліверпулі, Велика Британія

Про це у соцмережах сповіщує КиївПрайд.


Щороку тисячі ЛГБТІК+ людей і їхніх союзників з усього регіону міста Ліверпуль маршують на знак солідарності, протесту та святкування в рамках міського прайду March with Pride.

Через російське вторгнення в Україну масові акції на вулицях Києва зараз заборонені. Демонструючи солідарність з Україною, LCR Pride Foundation, благодійна ЛГБТІК+ організація Ліверпуля, об’єднується з КиївПрайдом, щоб провести марш від нашого імені в Ліверпулі.

Ми закликаємо всі спільноти Великої Британії та Європи: будь ласка, приєднуйтеся та підтримайте спільну ходу КиївПрайду та Ліверпульського March with Pride. Будьте з нами, будьте політичними, будьте видимими. Україна не може проводити прайд-марші під російськими обстрілами, тому ми звертаємось до наших партнерів і друзів в інших країнах за допомогою. Минулого року ми крокували разом із Parada Rownosci у Варшаві, а зараз, продовжуючи традицію Євробачення, Ліверпуль віддає нам свої вулиці.

Крім того, КиївПрайд цього року охоплює рухом за Україну весь світ: в багатьох точках Європи та Америки на прайд-маршах пройдуть українські колони КиївПрайду. Волонтери та волонтерки організації очолять групи з українськими прапорами та райдужними стягами КиївПрайду, щоб продемонструвати підтримку Україні і нагадати світові: війна ще не закінчилася. Українські ЛГБТІК+ люди захищають свою країну на фронті, борються за мир і збереження прав людини в Європі.

В Києві прайд-події проходитимуть протягом всього літа. Марш перенесений до Ліверпулю, але івенти для спільноти, союзників та союзниць відбуватимуться на столичних майданчиках. Задача команди КиївПрайду цього Прайд-літа – актуалізувати і поширювати в Україні тему ЛГБТІК+ військових та необхідних їм прав, шлюбної рівності, внеску спільноти у перемогу України.

Фото Віктор Височин

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією