Максимально на часі: MELOVIN прокоментував серію камінг-аутів серед українських зірок

Музикант висловив свою точку зору з цього приводу.

Український виконавець MELOVIN, який на Atlas Weekend здійснив камінг-аут, висловився про серію подібних зізнань і серед інших знаменитостей. Лише за період війни на сміливий крок наважилися учасник “Холостячки” Андрій Хветкевич, продюсер шоу “Голос країни” Володимир Завадюк, блогер Олег Машуковський, актор Олександр Піскунов та інші.

MELOVIN прокоментував дану тенденцію та заявив, що війна показала, що відкладати на потім нічого не варто, адже “ти не знаєш, що трапиться завтра”. Детальніше про це артист розповів у інтерв’ю для YouTube-каналу “Розмова”.

“По-перше, зараз війна. По-друге, люди ще більше закохуються в свободу. Якщо піднімається тема свободи в Україні: бути вільним від війни, від нападника, від агресії російської, то починається підніматися все, що стосується свободи: як твоя орієнтація, так і твій вибір стосовно того або іншого. Про це зараз максимально на часі говорити. Ти не знаєш, що буде завтра. Ти так помреш і ніхто нічого не буде знати. Ти так і не познайомишся ні з ким, тому що будеш сидіти і боятися озвучити, хто ж ти є насправді”, – висловив свою думку артист.

“Все, що тримаєш всередині і боїшся сказати, потім дуже сильно впливає на твоє ментальне здоров’я. Ти просто сидиш і чогось боїшся. Коли я спускався зі сцени Atlas Weekend, ти б просто бачив моє обличчя. Ти б просто бачив ці емоції. Я верещав, я кричав, я радів. Ти таке щось скинув з душі. З тебе просто зняли кайдани. Ти не боїшся, в тебе немає страху. Всередині тебе просто якесь свято. Це круто – бути вільним”, – також додав MELOVIN.

Не оминув увагою співак і свій роман з партнеркою по “Танцях з зірками” Лізою Русіною. Він поділився, що їхні стосунки добігли кінця. “У нас був роман. Закрутився. Зараз ні. Ми дуже мало спілкуємося“, – сказав артист.

На запитання ведучого про ставлення Русіної до бісексуальності партнера музикант дав наступну відповідь: “Там теж різне бувало. Ось. Я так думаю. Я не знаю, свічку не тримав. Вона казала: “Мені байдуже абсолютно“.

Нагадаємо, сам MELOVIN наважився на камінг-аут у липні 2021 року. І зробити це він вирішив під час виступу на масштабному музичному заході Atlas Weekend. Представник України на “Євробаченні-2018” заявив про свою бісексуальність, поцілувавши на сцені модель Марго Верховцеву, а після цього – хлопця з балету. Melovin також підняв зі сцени прапор ЛГБТ.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією