Луцький міський голова Ігор Поліщук потрапив у антирейтинг «Сексист року 2023»

Ігор Поліщук опинився серед номінантів «Антипремії “Гендерний патруль-2023”» через реакцію на шкільний флешмоб «День навпаки».

Ресурс про гендерні питання оголосив сім номінантів антипремії. Уже кілька років експертний ресурс “Гендер в деталях” реагує на обурливі сексистські висловлювання й дії в постійній рубриці «сексизм_патруль».

«Ми бачимо зміни в суспільстві, але досі вважаємо, що інститут репутації щодо сексистів не працює. Тому у 2023 році ми запустили антипремію «Сексист року», і цьогоріч хочемо її продовжити. Тут ми зібрали найяскравіші прикладу сексизму і об’єктивації жінок 2023 року», – йдеться на сайті ініціаторів премії.

Номінант 7 «Мер Ігор Поліщук і страх спідниць»

У кінці травня учениці й учні 24 школи в Луцьку влаштували флешмоб «День навпаки»: дівчата прийшли в чоловічому одязі, а хлопці – в сукнях.

Фото й відео флешмобу швидко розлетілися соцмережами і набрали шаленої популярности в тік-току. Міський голова Луцька Ігор Поліщук  зреагував на це негативно.

«Коли особи чоловічої статі одягають жіночий одяг – це збочення. Якщо ще таке буде, то будемо розривати договори з директором», – зазначив Ігор Поліщук.

А потім додав, що Луцьк – християнське місто і така поведінка хлопців «не відповідає християнським цінностям».

«Чоловічий одяг, у якому прийшли дівчата, не викликав бурхливої реакції очільника міста. Натомість хлопці в сукнях, на думку Поліщука, – «збоченці», хоча сукня – це просто елемент одягу, а одяг не робить з людей «збоченців», на відміну від мерів, які навішують ярлики на громадян свого міста. Цікаво, що сказав би мер Луцька про шотландців у традиційних кілтах?», – йдеться в описі номінанта.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар