Луцька міська рада написали звернення до народних депутатів стосовно цивільних партнерств

Про це на своїй сторінці у Facebook сповіщує ГО Гендер Зед.

Луцька міська рада, ну що з тобою не так?🥴

Тамтешні депутати вирішили влаштувати протест проти цивільних партнерств. І написали щодо цього звернення до народних депутатів.

Почнемо з найголовнішого: це звернення ні на що не впливає. Цей папірець існує лише для того, аби засвітитися у ЗМІ. Та зробити видимість, що міська рада працює. Україна невпинно рухається до цивільних партнерств, і купка гомофобів у місцевих кабінетах не зможуть цьому протистояти 👀

Цікавою видається інша річ. Як сильно влада міста, яке пишається своїм лицарським минулим, намагається потрапити у XIV століття. Принаймні, деякі формулювання звернення депутатів точно списані із літописів.

🔴«Партнерства – це моральне розбещення суспільства».
🟢Насправді це юридична можливість для людей почуватися безпечніше. Цивільне партнерство дозволяє отримати статус близьких родичів без реєстрації шлюбу і незалежно від того, чи живуть люди разом.

🔴«Партнерства вводять гомосексуальний порядок денний»
🟢Насправді ця ініціатива буде доступною для людей будь-якої орієнтації та ідентичності. Їх можуть оформити й гетеросексуальні люди, які мають спільний побут і цінності.

🔴«Мізерна кількість гомосексуалістів у ЗСУ»
🟢Насправді «гомосексуалізм» колись був радянським діагнозом, але зараз цього слова вже нема. Десятки кількість людей в армії вже зробили камін-аут, але тисячі досі залишаються невидимими через страх. Не в останню чергу – через такі гомофобні заяви депутатів.

🔴«Це загрожує адекватній демографічній політиці»
🟢У так звану «гей-пропаганду» вірять лише росіяни, а в цивілізованому світі її немає. Доведено, що кількість ЛГБТ-людей у будь-якому суспільстві стале і дорівнює 5-7% – хоч в Америці, хоч в Нідерландах, хоч в Україні.

Цього посту не вистачить, аби розібрати усю безглузду гомофобну риторику, від якої поплавило луцьких депутатів.

Використовувати подібну нікчемну риторику – зовсім не по-лицарськи. Тому пропонуємо луцьким депутатам якнайшвидше відкликати звернення і не ганьбити демократичні цінності України, за які бореться наше суспільство🔵🟡

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією