ЛГБТ+ військові зустрілися з Жозепе Боррелем, Високим представником Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки

Про це Війскові ЛГБТ+ сповіщують у соцмережах.

Учасники нашого обʼєднання – Філ, який перебуває на ротації в столиці після участі у штурмових діях та Максим, який служить в ППО, разом з менеджером із комунікацій ГО Максимом Потаповичем, відвідали прийом делегації Жозепе Борреля, який прибув у Київ з почесним візитом.

🏳️‍🌈 Зустріч була присвячена ситуації з правами людини та демократичними процесами в Україні під час війни, зокрема ГО «Військові ЛГБТ+» та організація «Точка опори» представляли питання щодо ситуації з ЛГБТ+ спільнотою.

📁 Ми звернули увагу пана Жозепе до проблематики відсутності впроваджених законопроєктів 9103 про партнерства і 5488 про злочини на ґрунті нетерпимості, прийняття яких дуже важливі для військових із нашого обʼєднання.

🪖 Філіп та Максим поділилися власним досвідом служби, закликали Європарламент посилювати фінансову і збройну підтримку ЗСУ й держави, та продовжувати програму закордонних навчань для наших військових, зокрема для вищого офіцерського складу.

Запевнили Жозепе, що права людини найкращим чином зараз захищаються на полі бою, тож подальша підтримка військових життєвонеобхідна. 

✊ Жозепе Боррель наголосив на важливості роботи громадського сектору під час повномасштабної війни, адже саме це нас відділяє від росії та наближає до членства в ЄС.

🦄 У знак подяки ми вручили делегації шеврони нашого обʼєднання.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією