Ленні Емсон дав інтерв’ю виданню The Sydney Morning Herald під час візиту на Світовий Прайд в столиці Австралії

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє КиївПрайд.

Ось кілька важливих тез з цієї публікації.

«Війна насправді змінила уявлення про те, ким є ЛГБТІК+ спільнота. Тому що зараз у нас є багато відкритих ЛГБТІК+ людей в армії, вони воюють на передовій, будучи відкритими гомосексуальними або трансгендерними людьми, і про них є багато інформації в ЗМІ — так званий «батальйон єдинорогів», — вони не є офіційним батальйоном, просто так себе називають. І це показує Україні, світу, суспільству, що ЛГБТІК+ люди насправді дуже активні громадяни, які підтримують Україну та борються за свободу».

«росія — дуже гомофобна країна, і в росії гомофобія є офіційною державною політикою, тому, якщо росія окупує українську територію, першою мішенню стануть ЛГБТІК+-люди. Тож боротися з росією для нас означає боротися з гомофобією та трансфобією».

«Ця підтримка [інших країн] піднімає наш бойовий дух, вона показує нам, що ми не самотні в цьому, що у нас є спільнота, і ця спільнота прикриває нашу спину, а ЛГБТІК+-спільнота об’єднує нас поза кордонами».

Повна стаття за посиланням https://www.smh.com.au/world/europe/the-first-targets-ukraine-s-unicorn-battalion-taking-the-fight-to-putin-20230301-p5copy.html.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією