Куди рухається КиївПрайд? Результати зустрічей зі спільнотою

Цієї неділі КиївПрайд провели офлайн-зустріч з ЛГБТК+ спільнотою та союзни_цями у Києві. Про це КиївПрайд сповіщує у соцмережах.

Продовжили обговорення форматів, у яких можливо провести КиївПрайд у 2024 році. І вже зібрали кілька ключових ідей, щоб КиївПрайд був безпечним для учасни_ць в контексті викликів війни та водночас видимим.

Учасни_ці зустрічі актуалізували важливе питання: видимість спільноти у ключових, справді історичних подіях для України. Як ми можемо використовувати майданчик КиївПрайду, щоб показати, як ЛГБТК+ люди були і є долученими до волонтерства, допомоги іншим людям, захисту України. Адже досі поширюється наратив про «де ви були всі ці роки».

Також спільнота поділилася важливими правозахисними питаннями, які зараз, на їхню думку, потребують інформаційного висвітлення від КиївПрайду. Одне з таких питань стосується порушення прав трансгендерних людей під час отримання нових документів. Незабаром ми детально проаналізуємо та висвітлимо це питання.

Дякуємо усім, хто долучається до роботи КиївПрайду! Завдяки вашій підтримці ми бачимо, що КиївПрайд потрібен у Києві вже зараз. І ми будемо робити усі необхідні кроки для того, щоб ця подія успішно відбулася у 2024!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар