Коаліція відповідальних і рівних «Платформа за права ЛГБТКІ+ в Україні»

В Україні створили квір коаліцію “Платформа за права ЛГБТКІ+ в Україні”.

Про це у соцмережах сповіщує ГО “Військові ЛГБТ та наші союзники”

Це організації Gender Stream LGBTQI military та Точка опори ЮА – NGO Fulcrum UA котрі об’єднали свої зусилля для просування та захисту прав ЛГБТКІ+ в Україні, особливо в умовах війни та соціальних змін на шляху до євроінтеграції.

Ми запрошуємо долучитись українські та міжнародні організації до спільної коаліції та розділити спільну боротьбу за права ЛГБТКІ в Україні.

Мета: просування та захист прав ЛГБТКІ+ в Україні під час війни та участь в трансформації країни із запровадження європейських стандартів та норм, які наближають нас до членства в ЄС, зосереджуючись на адаптації та відповіді на унікальні виклики та наслідки

Напрямки співпраці коаліції:

– Адвокація та правовий захист

Ведення активної адвокаційної діяльності з метою зміцнення законодавства щодо прав ЛГБТКІ+, захисту від дискримінації та злочинів на ґрунті ненависті. Співпраця з державними установами і міжнародними організаціями для розробки та впровадження нормативно-правових актів, спрямованих на захист прав ЛГБТКІ+ в Україні.

– Інтеграція європейських норм та цінностей

Участь у процесах трансформації країни з метою наближення до членства в ЄС. Запровадження та підтримка стандартів та норм, які сприяють рівності та недискримінації, зокрема в контексті прав ЛГБТКІ+.

– Освітні програми та підвищення обізнаності

Розробка та проведення інформаційних кампаній та освітніх програм для державного сектору, сектору безпеки та загального населення, щоб підвищити рівень толерантності та розуміння в суспільстві. Включення теми прав ЛГБТКІ+ у освітні програми та робота з медіа для трансформації громадської думки.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар