КиївПрайд запрошує представників_ць медіа, громадських організацій, блогерів_ок відвідати презентацію дослідження «Українська ЛГБТІК-спільнота в умовах війни»

Про це КиївПрайд сповіщує у соцмережах.

КиївПрайд запрошує представників_ць медіа, громадських організацій, блогерів_ок відвідати презентацію нашого останнього великого дослідження «Українська ЛГБТІК-спільнота в умовах війни». Воно було проведене у 2022 році українськими активістами та дослідниками Максимом Касянчуком, Олесею Трофименко та Святославом Шереметом.

Дослідження торкається всіх аспектів переживання російської агресії українськими ЛГБТІК-людьми:
▪️ служба в Збройних Силах України
▪️ перебування в Україні з 24 лютого 2022 р.
▪️ волонтерство для підтримки армії
▪️ досвід біженства у Європі та Канаді
▪️ виживання під російською окупацією
▪️ відсутність лікування для трансгендерних людей.

Дослідницька команда за підтримки КиївПрайду провела глибинні інтерв’ю з українськими ЛГБТІК-людьми, які перебувають у різних куточках країни та за кордоном. Серед них мешканці_ки Києва, Чернівців та інших міст України, люди в окупованих Бердянську та Маріуполі, а також люди, які отримали тимчасовий прихисток у Канаді, Франції, Литві та Німеччині.

Ви зможете дізнатися багато сумних і шокуючих реальних історій про звірства росіян на окупованих територіях та дискримінацію, з якою стикаються українці_ки за кордоном. Це перше глибоке дослідження такого роду, повністю присвячене ЛГБТІК-людям і конкретним проблемам, з якими вони стикаються через російську агресію в Україні.
Дослідження також має великий розділ, де розповідається про різні подробиці військового повсякденного життя ЛГБТІК+ – від призову чи волонтерства до початку служби в армії та їхніх стосунків з іншими військовими.

Дослідження описує, як змінюються дискримінація та стигма під час війни. Через російське вторгнення гомофобія та трансфобія не зникають, а в деяких випадках посилюються.

Дослідники також зафіксували кілька історій про активність російських військових у додатках для гей-знайомств, щоб спонукати українців до особистих зустрічей.

Якщо ви хочете відвідати подію в Києві, напишіть нам на пошту press@kyivpride.org для акредитації.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією