КиївПрайд оголошує премію у сфері лгбтік+ активізму та волонтерства – KyivPride Awards 2023

12 жовтня відбудеться друга церемонія нагородження премії у сфері ЛГБТІК+ «KyivPride Awards2023». До 15 вересня ви можете номінувати власних кандидатів_ок на нагороди.

Перше нагородження відбулося у 2021 році перед Маршем Рівності, і переможниця головної номінації відкривала останній на цей день Прайд в Києві.

Цього року ми фокусуємось на людях, організаціях і подіях нашої спільноти, які найбільше вкладалися в майбутню перемогу України за час повномасштабного вторгнення.

Номінації KyivPride Awards2023:

ЛГБТІК+ військові. Номінуються військові, що є відкритими представниками_цями ЛГБТІК+ спільноти, і працюють для захисту незалежності і територіальної цілісності України, а також заради видимості і рівних прав ЛГБТІК+ людей. Можна номінувати до 3 людей.

Видатні представники_ці волонтерства. Номінуються волонтери_ки з ЛГБТІК+ спільноти, які зробили значний внесок в допомогу Силам оборони України.

ЛГБТІК+ френдлі бізнес. Вручається дружньому бізнесу, що систематично підтримує ЛГБТІК+ людей в Україні та допомагає Силам оборони України.

Квір-блогер_ка року в Україні. ЛГБТІК+ автор_ка контенту, що засобом власного інтернет-блогу успішно та видимо просуває ідеї рівності та свободи в Україні.

International Ally (Міжнародний_а союзник_ця). Номінуються іноземні ЛГБТІК+ організації та активісти_ки, які помітно і дієво допомагали Україні.

ЛГБТІК+ організація. Номінуються українські ЛГБТІК+ організації та ініціативні групи, які найбільше допомагали спільноті та війську.

Чим більше разів згадується номінант_ка – тим більше шансів отримати номінацію. Одна людина може номінувати один раз. За спам і штучну накрутку кількості голосів номінанта_ку буде анульовано.

Анонімна форма для номінування – https://forms.gle/KbEAkMLLt5R7p4LF6.

15 вересня буде оголошено номінантів_ок і запущено онлайн-голосування на ресурсах ГО «КиївПрайд». До 30 вересня триватиме голосування.

Поширюйте серед друзів!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією