КиївПрайд оголошує конкурс на посаду директора_ки

Вакансія: Директор_ка
Контракт: Проєктний контракт на 12 місяців, з можливістю продовження/повна зайнятість
Місце роботи: Київ

ГО “КиївПрайд” – українська ЛГБТКІ+ організація, що об’єднує геїв, лесбійок, бісексуальних, транс*, квір та інтерсекс людей. Ми консолідуємо та робимо видимою українську ЛГБТКІ+ спільноту і надаємо силу її голосу, з тим щоб повага до прав і свобод людини та культура рівних прав та можливостей стали базовими цінностями українського суспільства.

ГО “КиївПрайд” оголошує конкурс на посаду Директора_ки, який_а зможуть ефективно та професійно здійснювати керівництво організацією з метою реалізації стратегії та досягнення організаційних цілей.

Ми шукаємо фахівця_чиню з відповідним досвідом роботи на подібній посаді і сильними лідерськими якостями; експерта_ку в сфері прав людини для ЛГБТКІ+ та зацікавленого_у у їх популяризації, та такого_у, що вважає права людини, чесність та порядність безумовними цінностями; здатного_у працювати в стресових умовах. Детальні посадові обов’язки та вимоги до кандидатів у посадовій інструкції.

Як взяти участь у конкурсі:
Будь ласка, надішліть своє CV та супровідний лист, в якому вкажіть, як ви відповідаєте вимогам до посади, мотивацію та розмір очікуваної зарплати, на електронну пошту jobs@kyivpride.org до 24 лютого 2023 року включно. В темі листа, будь ласка, вказуйте Director vacancy. Обидва документи мають бути англійською та українською мовами.

Твердження рівності
ГО «КиївПрайд» надає рівні можливості працевлаштування. Ми прагнемо підтримувати та поширювати розмаїття та рівність в команді. Ми заохочуємо подаватися жінок та тих, що представляють маргіналізовані групи.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією