КиївПрайд на Taiwan LGBT+ Pride 2022, 29 жовтня

КиївПрайд прийме участь у Taiwan LGBT+ Pride 2022. Про це КиївПрайд сповіщує на своїй сторінці у Facebook.

29 жовтня колона КиївПрайду крокуватиме столицею Тайваню у рамках ХХ-го щорічного маршу рівності Taiwan LGBT+ Pride під гаслом «Україна на захисті свободи в усіх її кольорах».

Нашу колону організовують український просвітницький хаб «UkrainianVoices 烏克蘭之聲» та рух солідарності «TaiwanStandsWithUkraine». Мета участі КиївПрайду — нагадати Тайваню та Азії про український супротив та про важливість підтримки української ЛГБТКІ+ спільноти.

Цьогорічний прайд у Тайвані відбудеться під гаслом «Необмежене майбутнє», як нагадування, що боротьба за рівність та інклюзію ніколи не припиняється, навіть після найвищих досягнень. Taiwan LGBT+ Pride є наймасовішою ходою гордості в Азії та одним із найпопулярніших фестивалів Тайваню. Перед початком пандемії, у 2019 році, захід відвідало понад 200 тисяч учасників, адже саме того року Тайвань першим в Азії легалізував одностатеві шлюби.

Усі охочі можуть долучитись до Української колони у так званому Red Brigade — червоному секторі ходи. Деталі за посиланням: taiwanpride.lgbt/information

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією