Кампанію на підтримку ЛГБТК+ військових ганебно проігнорував рекламний голдинг

Про це у соцмережах сповіщує ХарківПрайд.

В країні, де 10 років триває війна й останні 2 роки – повномасштабна, розмістити зовнішню рекламу на підтримку військових виявилося неможливим.

Останні декілька місяців Rizni.Rivni та ХарківПрайд працювали над інфокампанією на підтримку Військові ЛГБТ+. Мета – показати обличчя та розповісти про захисників та захисниць, які не мають рівних прав.

Ми залучили Connection Agency, аби розмістити портрети військових та їхні історії на рекламних площинах Києва та Харкова. Агенція звернулася до рекламного голдингу Megapolis Рекламний холдинг, аби підібрати та забронювати варіанти розміщення для кампанії за комерційну вартість. Нам надіслали пропозиції по Києву, і поки ми обговорювали їх, то попросили ще пропозиції по Харкову. Їх вже ніхто не надіслав. Ба більше, менеджерка Мегаполісу видалила усе листування. Після чого агенція Connection писала та дзвонила менеджерці. Жодної відповіді. Від соцмереж голдингу та HR-директорки вдалося отримати уточнюючі питання, після чого — тотальне ігнорування. Директорка з маркетингу та генеральна директорка Мегаполісу взагалі не відреагували на повідомлення.

Схожа ситуація з Мегаполісом була минулого року у ГО «ХЖО Сфера» Sphere, Women Association із рекламою робіт українських мисткинь на тему перемоги у Харкові.

Подібна комунікація з боку рекламного голдингу є неприпустимою. Та не розміщувати кампанію про українських захисників та захисниць — просто ганебно. ЛГБТК+ організації постійно зіштовхуються із труднощами та відмовами, а притягнути компанію до відповідальності за дискримінацію у таких випадках — майже неможливо. Адже ми жодного разу не почули: ми не будемо співпрацювати з ЛГБТК+, натомість отримували ігнорування. Це проблема прихованої гомофобії, яку нереально довести.

Нашою метою було привернути увагу до нерівності та викликів із якими зіштовхуються ЛГБТК+ військові. Натомість нам доводиться боротися за можливість показати обличчя українських захисників та захисниць, які проливаючи кров захищають мирні міста України від російської агресії. Саме завдяки їм, такі бізнеси як Мегаполіс мають змогу зараз працювати в Україні. Ігнорування існування ЛГБТК+ військових це пряма зневага Збройних Сил України.

Ми висловлюємо своє засудження та щире нерозуміння щодо дій та комунікації голдингу Мегаполіс, його працівників та працівниць. А також закликаємо бізнеси, які із ними співпрацюють поставити собі та їм запитання: як у країні, що виборює демократію та свободу ціною багатьох життів можна проігнорувати кампанію на підтримку військових?

Наразі ми продовжуємо роботу над інформаційною кампанією та триматимемо вас в курсі розвитку подій. Ми віримо, що в Україні є гідні компанії та готові до співпраць із громадськими організаціями.

Разом і до перемоги 🇺🇦 💪🏳️‍🌈

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар