Історія підтримки української ЛГБТ+ спільноти від чудових британців

KyivPride на своїх сторінках розповідає про ініціативу Queers for Queers.

Збір коштів Queers for Queers – це ініціатива, створена та організована Касією Тим, художницею та активісткою, яка проживає в Глазго.

У процесі пошуку способів підтримати українців, Кася зіткнулася з багатьма проблемами, характерними для транс* та квір спільноти, які не розглядаються основними гуманітарними організаціями під час війни. Після спілкування з кількома людьми з української квір-спільноти Кася вирішила самостійно знайти способи підтримати КиївПрайд та наш шелтер для ЛГБТК+.

Через деякий час сторінка почала отримувати підтримку від щедрих людей, а потім відбувся благодійний день у студії тату Sun&Moon в Глазго. Тату-майстри, Еві та Тоні, працювали цілий день, щоб пожертвувати виручені кошти на підтримку української ЛГБТ+ спільноти.

Водночас найкращий друг Касії Марк Буковскі запропонував використати його роботу веганського кухаря для збільшення пожертв. За кілька днів Марк придумав веганську версію українських налисників, від якої весь прибуток йде на Queers4Queers. Страва відразу стала улюбленою покупцями в Stereo, веганському та квір-хабі в Глазго.

Разом міжнародна квір-спільнота продовжує збирати кошти по всій Великобританії, сподіваючись, що вони зможуть продовжувати підтримувати своїх братів і сестер в Україні.

Дякуємо за підтримку! Слава Україні!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією